• Jõulujazzi avakontsert; SARA MITRA (Suurbritannia)
  • Antonio Sanchez and Migration (USA)
  • Trio Porteleki-Tärn-Pärnoja (Eesti-Ungari)
  • Ana Moura (Portugal)
  • Vijay Iyer Trio (USA)
  • Manu Delago (Austria-UK)

Peagi

JK: Jo Stance tõmbas peo käima

Jazzkaare lõpupeo esineja Jo Stance tõmbas Merepaviljonis käima korraliku peo, pakkudes vaatajatele korralikult läbimõeldud särtsakad šõud, mis võttis kõigil kohaletulnutel jala tatsuma.

Publiku arvamusi käisid küsimas Jazzkaare veebireporterid Hälis Rünk ja Marion Pärtin.

Kati (39), tegeleb kultuurivaldkonnas: "Väga head muljed sain! Nad suutsid väga hästi inimesed tantsima panna. Teadsin seda punti ka enne kontserti, selles mõttes teadsin, mida oodata, aga nad on ikka sama head, lisasid sinna mõnusa kontserdielamuse juurde."

Eha (60), õpetaja: "Väga vahva üritus oli. Lauljanna oli täiesti fantastilise häälega, rääkimata puhkpillipoistest, nad olid ka väga erilised. Noh, jazzmuusika on ikka selline, et tuleb selline, nagu ta tuleb. Andis tunda, et nad tegid kohe mõnuga."

Erki,  jazzmuusika austaja: "Niivõrd suur elamus, et olen sõnatu lausa. Oma nimigi ei tule meelde. Mõnusalt sai tantsupõrandal gruuvitud. Ikka veel ahmin õhku nende esinemisest..."

Paul (34), muusik: "Väga kift bänd oli. Enne siiatulekut ei teadnud neist suurt midagi, ainult kui liikmete nimekirja vaatasin, siis mõned nimed olid neist tuttavad. Üldiselt ka soomlased oskavad muusikat teha. Paistis, et nad on ilmselt päris kaua mänginud ja nad tundsid end hästi, mis on isegi veel olulisem."

Jane, pangatöötaja: "Hea feeling oli, publik elas kaasa ning bänd nautis seda täiega. Ma olen nii rahul, ma ei oodanud midagi nii lahedat. Olen meeldivalt üllatunud!"

Helen, müügiassistent: "Hea, tore, meeldiv! Ma olen varem Soomes nende kontserte külastanud, täna nad olid sama võrratud nagu ikka. Ma kuulaks neid veel ja veel."

Doris, kunstnik: "Trummar oli mu lemmik, sest tema kehaline olek ning pidev naerusuu tegi ka endal meele heaks ning ajas muigama. Ja kindlasti see, et meestel olid ilusad helesinist värvi ülikonnad seljas, võlus paljude naiste südamed. Minu oma igaljuhul küll! Üldiselt rääkides oli see midagi nii suurt, et ei oskagi sõnadesse panna. Sellist positiivset annust ühe korraga pole ammu kogenud."

Tõnu, ettevõtja: "Ansambel elas, nad olid loomulikud. Hästi tore oli. Jäin äärmiselt rahule."

Kristel ja Laura, õpetajad: "Oleme Jazzkaarel esimest korda ja saime väga hea elamuse. Laulja oli nii särtsakas, kaasahaarav ja põnev, Merepaviljon on ka kiitu väärt."

Jo Stance laupäeval, 28. aprillil 2012, kell 22.00 Merepaviljonis
Johanna
Försti - vokaal
Jukka
Eskola - trompet
Aleksi
Ahoniemi - tenorsaksofon
Petri
Puolitaival - baritonsaksofon
Rocka
Merilahti - kitarr
Tero
Palo - bass
Teppo
"TeddyRok" Mäkynen - trummid

Jäta kommentaar

Kommentaari jätmiseks palun logi sisse. Logi sisse.

Validates to XHTML 1.0 and CSS 3, created by wnation.ru. Hosting partner Elkdata OÜ
JAZZKAAR: Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141  |  tel: +372 666 0030  |  info(ät)jazzkaar.ee
Copyright © 2011 MTÜ Jazzkaar Sõprade Ühing 
football tipswww.betips.co.uk free betting tips
pariuri bet365 bonusbet365pariuri sportive online bet365