Kontakt

MTÜ Jazzkaare Sõprade Ühing
Aadress

Pärnu maantee 30-5, Tallinn 10141

Telefon

666 0030

Töötajad

Anne Erm

Festivali direktor ja kunstiline juht
anne@jazzkaar.ee

Anu Luik

Produtsent / piletimüügi koordinaator / vabatahtlike koordinaator
anu@jazzkaar.ee

Eva Saar

Turundusjuht / produtsent
eva@jazzkaar.ee

Merli Antsmaa

Projektijuht
merli@jazzkaar.ee

Sten Arvi

Tehniline manager
sten@jazzkaar.ee

Madis Aija

Tehniline manager
madis@jazzkaar.ee

Marju Kask

Programmi ja partnersuhete konsultant
marju@jazzkaar.ee

Rene Jakobson

Fotograafide koordinaator

Epp Mitt

Raamatupidaja

Erik Teemägi

Kujundaja

Yoko

Hea tuju hoidja

Vabatahtlikud

 

Jazzkaare vabatahtlikud on esimesed, kes teid kontserdile saabudes tervitavad ning viimased, kes lahkudes teile ilusat õhtut soovivad. Vabatahtlikud on väga oluline ja eriline osa Jazzkaare tiimist ning aastatega on meist saanud suur ja truu sõpruskond. Tänaseks on Jazzkaarel üle 100 pühendunud vabatahtliku.

 

Vabatahtlikud täidavad festivalil erinevaid ülesandeid ja vabatahtlike tiimiga on oodatud liituma alates 16. eluaastast kõik, kes soovivad oma aja, oskuste, kogemuste ja hea tahtega kaasa aidata Eesti ühe olulisema kultuurisündmuse elluviimisele. Väärtustame vabatahtlike juures erinevaid töö- ja elukogemusi, kultuurilist eripära ja avatud maailmavaadet.

 

Huvi korral võta ühendust Anuga aadressil anu@jazzkaar.ee ja pane kirjaga kaasa lühitutvustus endast ja senisest kogemusest.