92aastane bluusitäht David Edwards esineb Tallinnas

06. august 2007

92-aastane bluusitäht David “Honeyboy” Edwards annab Tallinnas restoranis Clazz 8. ja 9. augustil kaks eksklusiivset kontserti.

8. ja 9. augustil esineb restoranis Clazz Missisippi Delta bluusi viimane elav legend David “Honeyboy” Edwards koos Michael Frankiga.

Honeyboy on originaalse Missisippi bluusi saadik, kes kannab endaga kaasas tervet bluusiajalugu Robert Johnsonist kuni tänase päevani. Tema kare ja hüpnootiline esinemine oli kindlasti innustamas ka noort John Lee Hookerit ja teisi. Hoolimata 92 eluaastast voolab temast lavale jõudes sellist energiat, et on selge – pensionieani pole ta veel jõudnud!

David Honeyboy Edwards saabub Tallinna Norra Notoddeni bluusifestivalilt. Juba Eesti-kontsertidele järgneval päeval 10. augustil esineb ta Soomes Tampere festivalil Down Home Island.

Ajakava:
8. ja 9. augustil sissepääs kontserdile alates 20.00
Pilet hinnaga 200 krooni sisaldab ka tervitusjooki.
Lisaks Honeyboyle astub üles ka rahvusvahelist tuntust kogunud Tartu deltabluusi trio Bullfrog Brown.

Mõlemal päeval kell 18.30 toimub Honeyboyle pühendatud õhtusöök.
9. augustil jagab õhtu staar meiega oma seltskonda ning 92 aasta pikkust teekonda läbi bluusi.
Pilet hinnaga 450 krooni sisaldab tervitusjooki, kolmekäigulist erimenüüd, klaasi õlut või majaveini ning sissepääsu õhtusöögile järgnevale kontserdile.

Piiratud arv pileteid saadaval alates 01.08 restoranis Clazz või broneerides aadressil clazz@clazz.ee. Pileteid saab broneerida ka 8. augusti õhtusöögile.