“Aita alustada elu” kogus 100 000 krooni

30. november 2005

Kaarli kirikus toimunud Vikerraadio ja Jazzkaare heategevuskontsert “Aita alustada elu” kogus 100 000 krooni Tallinna Pelgulinna Sünnitusmajale.

Esimesel Advendil Kaarli kirikus toimunud Vikerraadio ja Jazzkaare heategevuskontsert “Aita alustada elu” kogus 100 000 krooni Tallinna Pelgulinna Sünnitusmajale.

Annetus toetab ULTRAHELISKALPELLi ostu. See 400 000 krooni maksev aparaat aitab teostada vajalikke operatsioone palju efektiivsemalt ja patsienti säästvamalt. Ultraheliskalpell võimaldab hädasolija aitamist laparoskoopiliselt st. kõhuõõnt avamata. Samuti võimaldab see kasutada praeguste mitmete instrumentide asemel ühte – abiandmist hõlbustades ja riske tunduvalt vähendades. Aparaat läheb abiks günekoloogia osakonna tohtritele. Ikka selleks, et emad oleksid terved.

Eesti Raadio laululapsed Kadri Hundi juhatusel, Tallinna Linnateatri ja Viljandi Ugala näitlejad ja Olav Ehala ansambel andsid kauni kontserdi Olav Ehala muusikaga. Kontserdi salvestist saab kuulata Vikerraadio jõuluprogrammis 25. detsembril.

Jõulujazzi esimesed kontserdid on olnud väga menukad. Välja müüdud on ka Jõulujazzi detsembri alguse kontserdid: Jaak Johansoni – Robert Jürjendali ja Hedvig Hansoni kontserdid.