AITA ALUSTADA ELU!

10. november 2005

Kuuendat aastat toimub Vikerraadio ja Jazzkaare koostöös Tallinnas Kaarli kirikus heategevuskontsert “Aita alustada elu!”

Olav Ehala laulud
27. novembril kell 18.00 Kaarli kirikus

Kuuendat aastat toimub Vikerraadio ja Jazzkaare koostöös Tallinnas Kaarli kirikus heategevuskontsert “Aita alustada elu!”, mille tulu läheb traditsiooniliselt Tallinna Pelgulinna Sünnitusmaja toetuseks.

Esimesel advendipühapäeval 27. novembril kell kuus õhtul esitavad Kaarli kirikus Olav Ehala laule Kadri Hunt ja Eesti Raadio Laste Laulustuudio; Maria Soomets, Priit Võigemast ja Karol Kuntsel Ugala teatrist ning Evelin Pang, Hele Kõre, Andero Ermel ja Mart Toome Tallinna Linnateatrist. Neid saadab autori ansambel.

Olav Ehala loominguline käekiri on kordumatu, ta lood ja laulud tunneb eksimatult ära teiste seast. Ehala muusikas on heade meloodiate kõrval ka põnevad harmooniad-rütmid, mis pakuvad ikka ja jälle avastamisrõõmu.

Olav Ehala laulud kõlavad täna väga erinevatel lavadel – paljudes teatrides, aga ka lasteaias, laulupeol, kontserdisaalides ja kinolinal. Lisaks üliüpopulaarsetele Burattino ja Nukitsamehe lauludele on Olav Ehala kirjutanud palju teisi toredaid laste- ja jõululaule. Suurt osa neist võib kuulda nii kontserdil kui ka Eesti Raadio laululaste uuel plaadil “Head lapsed, need kasvavad lauluga” . Laulvad näitlejad Tallinna Linnateatrist ja Ugala teatrist esitavad kontserdil aga oma lemmiklugusid etendustest Olav Ehala muusikaga ja laulavad ka koos lastega.

Tule kontserdile „Aita alustada elu“ 27.novembril kell 18.00 Kaarli kirikusse! Aita sinagi!

Piletid 150.- ja 125.- krooni müügil Piletimaailmas ja Piletilevis ning tund enne kontserdi algust kohapeal.