Ansambel Picante esitleb uut kava

18. jaanuar 2006

21. jaanuaril kell 18.00 esineb Tallinna Raekojas ansambel Picante uue kavaga ”Ma tulen, ma lähen, ma olen…”.

21. jaanuaril kell 18.00 esineb Tallinna Raekojas ansambel PICANTE uue kavaga ”MA TULEN, MA LÄHEN, MA OLEN…”.

Ansambel PICANTE, kelle repertuaari kuuluvad enamjaolt svingi, bossanova ja samba tuntumad lood, toob seekord publiku ette kava eesti vanemast jazzmuusikast. Esitlusele tuleb Ojakääru, Naissoo, Valgre jt looming. Kontsert on hingele. Teie hing on sel kontserdil heades musikaalsetes kätes.

Solist Ivi Rausi on jazzmuusikuna tunnustatud ning auhinnatud mitmel võistlusel, sh Kaks takti ette, Nõmme Jazz ning Valge Daami lauluvõistlusel.

Risto Laur on klaverimaailmas tuntud “kahel pool jõge”, olles end näidanud nii klassika kui jazzpoole fantaasiarikka tegijana. Lisaks saab tema nime taha kirjutada ka helilooja tiitli.

Tõnis Tüür on svingivundamendiks mitmes eri koosseisus – New Murphy Band, Bel Ètage Swing Band, Modern Fox ning tema lavapartnerite nimekiri ulatub Brian Melvinist Draamateatri näitlejateni.

Jaak Lutsoja nimi on tuntud kõigile jazzisõpradele Oleg Pissarenko ja tema uudisloomingu ümber koondunud koosseisudest, kõnealuses kavas ulatab ta koos Picante muusikutega jälle sõbrakäe eesti vanemale jazziloomingule.

Ansambel PICANTE koosseis:
Ivi Rausi / vokaal
Tõnis Tüür / kontrabass
Risto Laur / klaver
Jaak Lutsoja / akordion (külalisena)