Blue Note´i kontserte saab kuulata ka Eestis

01. august 2003

Legendaarses New Yorgi jazziklubis Blue Note´is toimuvatest kontsertidest osasaamiseks ei pea jazzimetropoli kohale sõitma ning lunastama kallist piletit.

New Yorgi Blue Note´i jazzklubis kõlab supertasemel jazz seitsmel päeval nädalas. Jazzihuviline aga ei saa eales lootma jääda, et ta kohta eelnevalt reserveerimata üldse õdusasse klubisse pääseb ja nii saab suurepärastest kontsertidest osa igal õhtul pelgalt paarsada inimest.

Kuna Blue Note salvestab nagunii enamuse kontserte, siis pakutakse klubi mahukal ja mitmekesisel koduleheküljel muuhulgas ka võimalust saada osa valitud kontsertidest.
Eksklusiivsed kontserdisalvestusi hoitakse kodulehel kuulamiseks neli kuud. Samas on ka informatsioon lähiaegadel lisanduvatest lindistustest. Kel soovi, saab tellida sama info regulaarselt oma e-postkasti.

Augusti alguse seisuga saab kuulata Jon Hendricksi, Gene Ludwigi, Slide Hampton All-Starsi, Billy Taylori ja John Faddisi ning Greg Abate ja Michelle Carri kontserte. Augusti jooksul lisandub Hank Jones´i 85. juubeli õhtu, Sinatra Tribute, Terence Blanchard ja Lizz Wright ning Cubanisimo!.