Bullfrog Brown annab Londonis neli kontserti ja salvestab

04. aprill 2008

4.-8. aprillil annab Tartu bluusiansambel Bullfrog Brown Londonis neli kontserti ning salvestab stuudiosessiooni raadiosaate The Raven ´n´ the Blues jaoks.

4.-8. aprillil annab Tartu bluusiansambel Bullfrog Brown Londonis neli kontserti ning salvestab stuudiosessiooni raadiosaate The Raven ´n´ the Blues jaoks. Kõigil kontsertidel osaleb külalisena Briti suupillimängija Steve Lury, kellega koos astutakse suvel üles ka Pärnu suupillifestivalil ja Haapsalu Augustibluusil.

Londoni esinemistega tähistab tänavu duoks kahanenud Bullfrog Brown uue seitsmeloolise EP “Mother River Delta” ilmumist, mis Eestis tuleb müüki kitarrikool.eu netipoes ning Tartu klubis Underground. Laulja Alar Kriisa ja kitarrist Andres Rootsi kaheksa aastat kestnud koostöö jooksul on see esimene päris kahekesi tehtud plaat.

“Jälle kord õigustab minu lemmik-bluusibändiks kujunenud Bullfrog Brown oma staatust, elustades oma lihtsal, ilustamata moel deltabluusi elevil ja tänuliku moodsa publiku tarvis,” kirjutab Kanada Blues Underground Networki toimetaja John Vermilyea.””Mother River Delta” näitab püsiva järjekindlusega, et suurepärane muusika ei vaja “kohale jõudmiseks” mingeid kelli ega vilesid.”

Londoni kontserdid:
4. aprill – A.M.P. presents Whateva! @ The Others
6-8 Manor Road, Stoke Newington N16 7RR, London

5. aprill – The British Oak
109 Old Dover Rd, Blackheath SE3 8SU, London

6. aprill – The Grey Horse
46 Richmond Road, KT2 5EE, Kingston-Upon-Thames

8. aprill – The Red Hedgehog
255-257 Archway Road, Highgate N6 5BS, London