Club Privé’s esineb Jazzanova üks DJ-dest

18. jaanuar 2005

Eelseisval nädalalõpul esinevad Club Privés Londoni drum’n’bass’i areeni sünonüümiks tituleeritud Grooverider ning tantsulise neojazzi üks liidreid – Jazzanova.

Jaanuar on Club Privé sünnipäevakuu ning seetõttu võib esinejate seast leida iseäranis arvukalt väärt klubimuusika-artiste. 20. jaanuaril, neljapäeval on Jus’fine peaesinejaks Briti klubimuusikaareeni üks mõjukamaid ja kogenumaid artiste – Grooverider.
Hardcore/drum’n’bassi DJ ja produtsent Grooverider on aastatega muutunud Londoni d’n’b areeni sünonüümiks, kes on enam kui kümne aasta jooksul jõudnud mängida ka soul –jazzi, acid – house, hip – hop’i, breakbeat’i ja drum’n’bassi. Nime all “Grooverider the Hardcore Provider” tuntuks saanud mees on olnud tunnistajaks drum’n’bass’i arengule algusaegadest alates. Mitmete suurte klubide (Rage, Blue Note jpt) resident DJ – na on Grooverider mõjutanud kogu klubimuusikaareeni, selle ideoloogiat, poliitikat ning loomulikult ka teisi artiste. Raadioshow’l, mida Grooverider juhib koos kauaaegse kaaslase Fabioga raadiojaamas BBC 1Xtra, on tuhandeid fänne kõikjal maailmas.
Neljapäevasel Jus’fine peol kehtib “Fine-time” piletisüsteem, mille võlu seisneb progresseeruvas piletihinnas – iga hilinetud veerandtund maksab külastajale 5 krooni. Pileti alghind on 35 krooni, pärast südaööd maksab pilet 150/100/75 krooni.
Laupäevase Cream peo esineja on maiuspalaks kõigile jazzigurmaanidele, kes väärtustavad modernseid helisid, detailideni viimistletud innovatiivset jazzi, mida pakub Berliini päritolu Jazzanova. Innovatiivsetest produtsentidest ja DJ –dest koosnevat kollektiivi esindab Tallinnas DJ Jürgen von Knoblauch. Oodata võib värskusele ja uudsusele orienteeritud stiilidesegu, mida on keeruline lahterdada, sest Jazzanova segab deep ja neojazziga nii hip – hopi, drum’n’bassi, boogie, brasiilia, latiino-, ja retroliku soulmuusika noote.

22. jaanuaril toimuva Cream’i pilet maksab flaieriomanikele 100, sõbralistiliikmeile 75 krooni ja teistele 150 krooni.

Club Privé pressiteade