Double Coffee’s on jazzifotode näitus

07. juuni 2007

Kuni 19. juunini kulgeb Vabaduse platsi lähedal asuvas Double Coffee´s jazzi tähe all, sest meeleolu loovad Nõmme Jazzil esinenud muusikute salvestused ning tutvuda saab fotograaf Kaja Luksi jazzifotodega.

5. – 19. juunini pakutakse Double Cofee’s (Pärnu mnt. 15) kohvinaudingute kõrvale lisaks ka jazzimeeleolu. Jazzi saab näha Studio Leon fotograafi Kaja Luksi tehtud mustvalgetelt fotodelt Nõmme Jazzi festivalist ja kontsertidest. Muusikalise poole pealt on tehtud valik Nõmme Jazzil esinenud artistide plaatidest.

Idee korraldada näitus kohvikus tuli Studio Leon poolelt ning Double Coffee turundusjuht Anfissa Poljakova tegi valiku jazzi kasuks, et proovida vahelduseks teistsugust stiili kui nende kohvikus tavaks on olnud.

Pildid on mõeldud näitusejärgselt müügiks ja kui mõni pilt meelitab ennast kaasa viima, siis on tasub külastada Studio Leon kodulehte www.studioleon.ee, kust leiab ka vajalikud kontaktid.

Studio Leon on Tallinnas Maakri tänaval tegutsemas alles esimest aastat. Ametlik avamine toimus 2006 dets. Sellest ajast on jõutud juba hulgaliselt kauneid fotosid valmistada ja valik parimatest on kõigile vaatamiseks üleval kodulehe galeriis. Fotostuudios hoolitsetakse selle eest, et iga foto, mille klient fotosessioonilt endale saab, on hingega tehtud ja jääb kaunis mälestuseks kogu eluks.

Nõmme Jazzil on Kaja Luks jäädvustanud fotodele kirge muusikas. On äärmiselt põnev kui pildi kaudu on võimalik vaid aimata, millist muusikat artist parajasti esitab. Selle üle ongi kõige parem mõtiskleda mõnusalt kohvi rüübates Double Coffee’s ning lubada endale väike puhkus koos kunstilise kosutusega.

Info vahendas Jaanika Ventsel, Nõmme Jazzi korraldaja