Dwight Trible & the Life Force Trio Jazz´n Motioni külalised

16. november 2005

8. detsembril esineb Pirita Lillepaviljonis moodsat klubilist jazzi tutvustaval konserdiseerial Jazz´n Motion koosseis Dwight Trible & the Life Force Trio USAst.

Klubilikku jazzi tutvustava sariürituse Jazz’n Motion seitsmes peatükk toob neljapäeval, 8. detsembril Pirita Lillepaviljoni plaadifirma Ninjatune värskeima avangard-jazzi ja hip-hoppi ühendava projekti Dwight Trible & the Life Force Trio, erikülalisena Chalice ja “Murtud Ajasüsteem”.

Dwight Trible & the Life Force Trio näol on tegemist unikaalse koostööprojektiga, mille eestvedajaks Carlos Nino, kes on tuntud instrumentaal-hip-hoppi viljelevast duost Ammoncontact. Nino initsiatiivil ja kureerimisel ühendasid jõud LA underground hip-hopi esiktegijad nagu Madlib, Daedelus, J Dilla, SA-RA Creative Partners ning olulise tegijana jazz-soul vokalist Dwight Trible, kes on töötanud koos muusikutega nagu Bobby Hutcherson, Charles Lloyd, Kenny Garrett ja paljud teised. Ühistööna valmis album nimega “Love Is The Answer”, mille selle aasta juulis andis välja plaadifirma Ninjatune ning mis ühendab endas 60-ndate avangard-spirituaaljazzi ning moodsamaid elektroonilisi hip-hop rütme.

Tallinnasse jõuab kollektiiv 5-liikmelise live-bändina: Dwight Trible (vokaal), Dexter Story (löökpillid, basskitarr, vokaal), Carlos Nino (sämpler, eriefektid), Miguel Atwood-Ferguson (kontrabass, vokaal), Jesse Sharp (saksofon).

Ürituse avab selleks puhuks kokku pandud eriprojekt nimega Murtud Ajasüsteem, mille tuumikuks on Chalice, Priit Juurmann (Julm) ja Taavi Kerikmäe. Kaasatakse kindlasti ka teisi muusikuid ning märksõnadeks on hip-hop, jazz ja murtud klubirütmid.

Õhtu jooksul astub DJ-setiga üles ka Carlos Nino, kes on üks pool Ninjatune’i alla kuuluvast duost Ammoncontact. Nende muusikat on nimetatud instrumentaal-hip-hopiks, masinate funkiks ja atmosfääriliseks elektroonikaks.

Piletid müügil neljapäevast, 17. novembrist Piletilevi müügikohtades ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 275 krooni.

Lisainfo:
Helen Sildna
BDG Music OÜ
Jazz’n Motioni korraldaja
Helen@bdg.ee
+372 6 274 780
+372 51 42576
www.fbi.ee