Earth, Wind & Fire tuleb märtsis Euroopasse

07. jaanuar 2008

Legendaarne r´n´b ja soulilegend Earth, Wind & Fire annab märtsis oma maailmatuuri raames Saksamaal ja Hollandis kokku kümme kontserti. See on harv juhus fännidele oma lemmikut Euroopas kuulata.

Tänaseks väärikasse 39. aastaringi jõudnud r´n´b, souli, funky ja tantsumuusika supergrupp ja suunarajaja Earth, Wind & Fire põikab märtsis ka Euroopasse. Viimastel aastatel satub ansambel Euroopasse haruharva.

Hinnanguks, et tegu on järjekordse “muuseumi-ansambliga 1970ndaist” pole põhjust, sest viimaste aastate kontsertide arvustused kiidavad neid ülivõrdes, millele võib kinnitust leiad ka paljudelt videoklippidelt YouTube´is ning ansambli MySpace´i lehel. Ansambli tuumik – bassist Verdine White, vokalist ja löökriistamängija Philip Bailey ning löökriistamängija Ralph Johnson on endiselt rivis ja suurepärases vormis ning bändi lavaetendused haaravalt energilised ja hoogsad.

Earth, Wind & Fire on välja andnud 38 albumit ja 7 DVDd. Neid on pärjatud kümnete erinevate muusikaauhindadega, sh 7 Grammy auhinda ja hulk Grammy nominatsioone.

Euroopa-tuuri kontserdipiletite hinnad jäävad 50 euro kanti ning neid on võimalik osta Saksamaa piletilevi online-poodidest. Tänaseks on näiteks Berliini-kontserdile suurel Treptow Arenal järel vaid seisukohad, mis annab märku, et piletimüük läheb ladusalt.

Earth, Wind & Fire Saksamaal ja Hollandis:
3. märts Leipzig
4. märts Bremen
5. märts Oberhausen
7. märts Hannover
8. märts Berliin
10. märts München
11. märts Frankfurt
12. märts Stuttgart
15., 16. märts Arnhem (Holland)