Eesti Jazzliidu kodulehekülg uuenes

04. november 2009

Eesti Jazzliit vahetas domeeninime ning ootab jazzmuusikutelt infot.

Eesti Jazzliidu kodulehekülje uueks aadressiks on alates oktoobrist www.jazz.ee. Endiselt pääseb kodulehele ka vana aadressi www.estjazz.ee kaudu.

Eesti Jazzliidu veebisaidi eesmärgiks on kujuneda ajapikku kogu Eesti jazzielu kajastavaks portaaliks, mis on suunatud nii kodu- kui välismaisele huvilisele. Juba praegu võib Jazzliidu kodukalt leida infot Eesti jazzmuusikute, jazzifestivalide ja -konkursside, kontserdipaikade ning jazzkontsertide toimumise kohta. Valikuliselt leiavad tee jazz.ee-sse jazzikontsertide fotogaleriid. Eesti Jazzliit on kolinud ka MySpace´i, Facebook´i (otsisõna Jazzliit) ning Orkutisse.

Seoses loodava jazzmuusikute andmebaasiga kutsub Eesti Jazzliit kõiki jazzmuusikuid saatma enda kohta infot ning andmeid aadressile jazzliit@gmail.com või ivoheinloo@gmail.com. Jazzliidu kodulehel paiknevas muusikute rubriigis on nüüdseks esindatud juba umbes 40 jazzmuusikut. Samuti oodatakse infot kõigilt jazzkontsertide korraldajatelt ning jazzifestivalidelt.

Kõik jazzifännid on teretulnud Eesti Jazzliidu liikmeks. Jazzliidu liikmeks registreerumiseks palume saata sooviavaldus margot@estjazz.ee. Liitumiseks tuleb tasuda Eesti Jazzliidu aastamaks 120 krooni Eesti Jazzliidu arveldusarvele SEB pangas 10220039603015.

Jazzliidu liikmed saavad hooaja vältel liidu korraldatavatele kontsertidele soodsama piletiga. Jazzliitu kuuluvatel muusikutel on aga võimalik osa saada erinevatest esinemisvõimalustest, mis sünnivad Eesti Jazzliidu ja välismaiste jazziorganisatsioonide koostöös.

Eesti Jazzliit