Eesti Jazzliit hindas hooaja heaks

21. mai 2007

16. mail toimus Eesti Jazzliidu aastakoosolek, millel võeti vastu liidu 2006. aasta tegevus- ja majandusaruanded, arutati tegevusplaane edaspidiseks ning valiti uus juhatus.

16. mail toimus Eesti Jazzliidu liikmete aastakoosolek, millel võeti vastu liidu 2006. aasta tegevus- ja majandusaruanded, arutati tegevusplaane edaspidiseks ning valiti uus juhatus.

2006. aastal korraldas Eesti Jazzliit seitsmes eesti linnas 134 kontserti, aasta tippsündmuseks oli koostöös Jazzkaare, EMTA, Otsakooli ja TÜ VKA-ga korraldatud Joe Lovano ja Judi Silvano meistrikursus oktoobris. Samuti toimus 2006. aasta kevadel minifestival “Eesti Jazzi Päevad Peterburis” ning augustis sai Eesti Jazzliidust European Jazz Network´i liige.

Jazzliidu lähituleviku peamiseks ettevõtmiseks jääb endiselt kontsertide korraldamine üle Eesti, tähtis on juba hästi töötava süsteemi kindlustamine. Lisaks sellele on jazzliidu tegevus üha enam suunatud Eestist väljapoole, et tutvustada meie jazzmuusikat piiri taga.

Eesti Jazzliidu uude juhatusse valiti Siim Aimla, Anne Erm, Madli-Liis Parts, Madis Sander, Jaak Sooäär, Toivo Unt ja Villu Veski, revisjonikomisjoni Ain Agan ja Peedu Kass.