ERGO aitab avastada saksa džässi

13. veebruar 2008

Täna, 13.02 allkirjastas ERGO Kindlustus MTÜ Jazzkaare Sõprade Ühinguga koostöölepingu, millega ERGO toetab Saksa esinejate jazzikontsertide korraldamist Jazzkaare üritustel 2008. aasta sügisest 2009. aasta kevadeni.

Täna, 13.02 allkirjastas ERGO Kindlustus MTÜ Jazzkaare Sõprade Ühinguga koostöölepingu, millega ERGO toetab Saksa esinejate jazzikontsertide korraldamist Jazzkaare üritustel 2008. aasta sügisest 2009. aasta kevadeni.

Koostöös korraldatav kontserdisari kannab nime ERGO Jazz Session ning koosneb kuni 7 kontserdist, kus esinevad kas Saksa riiki esindavad või saksa päritolu artistid. Kontserdid toimuvad sügishooajal, Jõulujazzi ajal ning kevadhooajal Tallinnas, Tartus ja võimalusel ka Pärnus.

ERGO Kindlustuse juhatuse liige Marek Začeki sõnul liitus ERGO Jazzkaare peasponsoritega, et koostöös tutvustada ettevõtte päritolumaa – Saksamaa džässmuusikuid ja pakkuda nautimiseks nende muusikat. „ERGO on Saksa kapitali üheks esindajaks Eestis, kuuludes Saksamaa suuruselt teise kindlustusgruppi. Leidsime, et ERGO „päritolu” annab meile nii moraalse kohuse kui ka õiguse aidata Eestisse tuua Saksa džässmuusikat. Sellega saame jätkata ERGO Baltimaade seltside traditsiooni džässikontsertide korraldamisel. Jazzkaare pikaaegne traditsioon kontsertide korraldamisel ja professionaalsus esinejate valimisel oli peapõhjuseks, miks koostööks käed lõime. Soovime koostöös kindlustada hea džässielamuse,” lausus Marek Začek.

Jazzkaare eestvedaja Anne Ermi sõnul on Saksamaa üks väljapaistvamaid jazzimaid. ”Nii palju džässiajakirju kui Saksamaal ilmu üheski teises Euroopa riigis. Sakslased võivad uhkust tunda ka arvukate tunnustatud plaadifirmade üle. Ja saksa džässis ON keda tutvustada. Kuigi igal aastal esineb Jazzkaare kontsertidel 3-4 saksa džässansamblit, on seal meie jaoks avastamata kuulsusi veel palju – bigbändidest klubimuusikuteni. ERGO toetus teeb võimalikuks neist põnevamaid ka Eestis tutvustada,” sõnas Anne Erm.

ERGO Kindlustus AS on Eesti juhtivaid kahjukindlustusseltse, kes omab Eesti kindlustusseltside seas kõige laiemat müügivõrku ning pakub terviklikku vara kindlustamise valikut nii eraisikutele kui ettevõtetele. ERGO teenindab Eestis üle 100 000 kliendi, olles kahjukindlustusturul suuruselt teine selts. ERGO Kindlustus kuulub Saksamaa suuruselt teise ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab enam kui 33 miljonit klienti 25 riigis.