Festival Jõulujazz alustas

28. november 2004

Pühapäeval, 28. novembril kell 17.00 algas Kaarli kirikus heategevuskontserdiga “Aita alustada elu!” tänavune Jõulujazz

Festival Jõulujazz on arvult üheksas. Viiendat korda toimub Vikerraadio ja Jazzkaare koostöös heategevuskontsert “Aita alustada elu!”. Kontserdi tulud lähevad Pelgulinna Sünnitusmaja toetuseks, kus näeb ilmavalgust iga kuues Eestimaa laps.
Kontserdil esinevad Eesti Raadio laululapsed, Kadri Hunt, Maarja ja ansambel Hinkus. 28. novembrist kuni 17.detsembrini toimuvad Jõulujazzi kontserdid Pärnus, Tartus, Elvas ja Tallinnas. Festivali peaesinejad on USA vokaalansamblite tippu kuuluv kuuik M-Pact, kelle Tallinna kontsert on välja müüdud ja üks eesti etnojazzi tippudest ansambel Eesti Keeled, kelle Tallinna kontserdist saavad Eesti Raadio vahendusel osa Euroopa maade kuulajad.
Muusikud esinevad festivalil uute kontserdikavadega. Multiinstrumentalisti, ansambli Piirpauke juhi Sakari Kukko trio koraalide ja jõuluviiside kava on eriline, rootsi ansambel Bossa Eletrica koos oma särava solisti Miriam Aidaga annab hoogsa bossakontserdi, ansamblil Eesti keeled valmis just uus CD “Kella tiksumist…”, mis on tuumikuks nende kavale. Uued plaadid on valmimas ka Helin-Mari Arderil, Maarjal ja ansamblil Hinkus… iga Jõulujazzi kontsert on kordumatu.

Jõulujazz teeb sooja!
Ja head tuju jätkub kauemaks…

Jazzkaar