Hanson-Maaker esinevad Vabaõhumuuseumis

16. august 2004

19. augustil esinevad Hedvig Hanson-Andre Maaker improviastsioonilise kavaga Rocca al Mare vabaõhumuuseumi suveöisel jalutuskäigul.

Taas mitme aasta järel on Eesti Vabaõhumuuseum sumedal suveööl külastajate päralt. Vaid ühel õhtul sel aastal toimub eksklusiivne kontsert. Neljapäeval 19. augustil kell 21.00 saavad kuulajad osa põnevast muusikaõhtust.

Romantiline jalutuskäik salapärases öises muuseumis viib külastaja Kolga rehealusesse, kus Hedvig Hanson ja Andre Maaker esitavad ballaade ööst ja armastusest oma uuelt plaadilt “Nii õrn on öö”.
Mõnusad muusikahetked vahelduvad legendidega tähistaevast, tähtedest ja kuust, mida räägib Energiakeskuse direktor Aare Baumer. Pilvisel õhtul saab tähti ja tähtkujusid uurida virtuaalprogrammi abiga. Selgel ööl saab koos asjatundjaga tähti vaadelda lausa taluõuel pikutades. Kuulda ja näha saab tähistaevast ja tähtkujudest nii, nagu neid teame täna ja nii, nagu neid tunti sada või kakssada aastat tagasi.

Tähistaeva lood ja öömuusika on sel aastal ainsaks jätkuks Vabaõhumuuseumi tuntud suveöiste projektide sarjast. Piletite arv on piiratud. Piletihind on 180 krooni, kuni 12aastased lapsed tasuta.

Lisainfo ja piletite broneerimine:

Kaari Kiitsak-Prikk
Eesti Vabaõhumuuseumi suurprojektide juht
Tel 6 549 105
kaari@evm.ee