Illegaardis sel reedel Tartu Junior Big Band

04. veebruar 2004

Tartu džässiklubis “Illegaard” on reede õhtul klubi sünnipäevakontsert.

Reedel, 6. veebruaril kell 21.00 mängib Tartu džässiklubi “Illegaard” sünnipäevakontserdil Tartu Junior Big Band. Dirigent on Loit Lepalaan ja oodata on ka külalissoliste.
Tartu Junior Big Bandi asutas Loit Lepalaan 1998. aasta veebruaris Tartu Laste ja Noorte Maja juurde. Erinevate koosseisudega on tänaseks üles astutud Tartus, Pärnus, Põlvas, Tabasalus, Haapsalus ja Tallinnas, seda nii kontsertidel kui festivalide raames. Praegu paarikümneliikmelise TJBB-i liikmeteks on endised ja praegused Tartu ülikooli ning erinevate muusikakoolide tudengid, kelle sooviks on mängida ja tutvustada nii Tartus kui väljaspool seda head swing- ja jazzmuusikat.
Loit Lepalaan juhatab Tartu Junior Big Bandi, on puhkpilliorkester Tartu dirigent ja õpetajaks paljudele pillimängijatele. Ta on asutanud Pärnu Linnaorkestri ning juhatanud seda peadirigendina, samuti on ta olnud üle kümne aasta Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri soolotrompetist. Loit Lepalaan on tuntud kui mitmekülgne jazzmuusik, improvisaator ja andekas arranžeerija.