Improtesti hooaja avakontserdil USA-Eesti duo

18. september 2006

24. oktoobril algab Improtesti kontserdisarja teine hooaeg. Esinevad saksofonist Jack Wright ning bassist ja multiinstrumentalist Rivo Laasi.

24. oktoobril kell 17.30 algab Kanuti Gildi saalis kontserdisarja Improtest teine hooaeg, külalisteks on seekord saksofonist Jack Wright USAst ning Eesti bassist ja multiinstrumentalist Rivo Laasi, teatab Kanuti Gildi Saali koduleht.

Jack Wright pöördus improvisatsioonilise muusika juurde 70ndate lõpus. Tema koostööpartnerite rida on muljetavaldavalt pikk, siinkohal vaid mõned tuntumad: William Parker, Hannes Bauer, John Butcher, John Russell, Tim Hodgkinson.

Rivo Laasi on üks ansambli Tunnetusüksus alusepanijaist. Olles tugev improviseerija, on ta samas kirjutanud märkimisväärselt palju muusikat teatritele, kuuldemängudele ja filmidele. Tema partneriteks on olnud Ken Hyder, Tim Hodgkinson, Werner Lüdi Sunnymoon, Skirmantas Sasnauskas, Lisa Karrer, David Simons, Jacques DiDonato.

Improtest on Kanuti Gildi Saali, MKDK ja U.L.A. Jazzi kontserdisari, mis toob kuulajateni improvisatsioonilise muusika nähtusi meilt ja mujalt.

Kontsert kestab 60 min
pilet: 50/90 krooni