JAZZ RUULER toob Kõrge-Lennuga Orkestri

07. veebruar 2008

21. veebruaril Rock Cafes esinev Hi-Fly Orchestra hõlmab oma muusikasse 60ndate tantsulisuse ja ladina-ameerika rütmide teravuse.

Endiselt verivärske ja jätkuvalt terav JAZZ RUULER toob veebruaris vaatajate, kuulajate ja tantsijateni 60-ndate tantsusaalide jazzi taaselustava Saksamaa kollektiivi The Hi-Fly Orchestra.

21. veebruaril Rock Cafes rahva ette astuv The Hi-Fly Orchestra ei ole siinmail vast veel väga tuntud nimi – ometi paneb nende ebasaksalikult temperamentne muusika ja lavaline karisma kindlasti jala kaasa nõksutama.

Muusikud, kes muuhulgas mängivad ka paljudes teistes populaarsetes uue jazzi koosseisudes, nimetavad oma muusikat eelkõige 60-ndatest mõjutatud dancefloor jazziks, millest ei puudu ei nakatav tantsulisus ega ladina-ameerika teravus ning mis suudab inimesed alati liigutama panna. Ansambli löökriistamängija Norbert Küpper on tuntud ka Eestis paar aastat tagasi eduka live´i andnud Riovolti juhtfiguurina.

Möödunud aastal oma debüütalbumi “Samboogaloo” välja andnud The Hi-Fly Orchestra müristab laval koosseisus:
Florian Riedl – altsaksofon/ flööt
Johannes Herrlich – tromboon
Joachim Junghanss – klaver
Jerker Kluge – kontrabass
Norbert Küpper – löökriistad
Hajo von Hadeln – trummid

Ilma igasuguste abividinate, plaadimängijate, sämpleriteta kantakse ette puhast, kõrva kriipivat, südant sulatavat, jalga väristavat paksu jazzmuusikat, mis aitab valutult ja kevadväsimust tundmata juhatada sisse loodetavasti juba palju päikselisema kuu.

Uksed avatakse Rock Cafes kell 20.
Bänd alustab siis kui pillid on hääles – arvatavasti kella 21 paiku!
Pileteid saab Piletilevist hinnaga: 275 krooni, Rock Café uksel hinnaga 350 krooni