Jazzikuu esimesel nädalal avatakse uus jazziklubi Club Clazz

26. märts 2008

4. aprillil avab uksed uus jazziklubi, mille esimesel õhtul rõõmustab publikut väärikas rahvusvaheline jazzmuusikute seltskond.

Tallinnas Vana turu 2 asuva restorani Clazz inimeste palav armastus muusika vastu on viinud selleni, et restorani kõrval hakkab samaaegselt tegutsema klubi – Club Clazz, mis avatakse 4. aprillil.

Club Clazzi avamise puhuks on kokku pandud suursugune programm väga valitud muusikutega üle kogu maailma: Hymn Levi Elevandiluurannikult, Jason Virunurm USAst, Harlem & Alexander Bravo Kuubalt, Jamaika päritolu James Werts, Eduard Akulin, Freddy´s Blues Band, Mairo ja Hoger Marjamaa ning paljud teised. Need muusikud hakkavad 4. aprilli õhtul ja öösel nõiduma erinevaid rütme koos, läbisegi ja eraldi. Kokku saavad jazz, blues, reggae ja ladina kirglikud rütmid.

Koostöös Jazzkaarega on aprillis tulekul rida suursuguseid kontserte ja Jazzkaare International Jam sessionid. Clazz pakub õhkkonda, kus kõik need kuulsad muusikud maailma erinevaist paigust ei pea olema kammitsetud esmajärjekorras programmist. Einestades ja mõnusat äraolemist nautides on sündmuste loomulik kulg spontaansed ülesastumised.

Uue koostööpartneri oleme leidnud ka Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali näol. Rõõmuga teatame, et Clazzis hakkab tegutsema Pöffi filmiklubi ning selle algust tähistame avamisõhtul vanameister Chaplini tummfilmi näitamisega, millele annab muusikalise elu noor andekas pianist Holger Marjamaa.

Klubi avamise ajaks on restorani poolel elu sisse puhutud täiesti uuele menüüle, mille tegemisse on oma kogenud käe külge pannud legendaarse Cafe Anglais´ hing Ann Sommerfeldt. Avamisõhtul tutvustatakse muu hulgas uusi värskeid salateid ja hõrgutavaid magustoite. Edaspidi saab eraldi olema nii lõuna-, õhtu- kui ka öömenüü, et vastavalt kellaajale oleks sobiv roog suhu pista.

Samal õhtul saavad jagatud muusikute- ja VIP klubikaardid. Kokku ei hoita šampuse ega ilusate inimeste pealt. Ootame õhtust sulnist glamuuri, värsket lihtsust ja ennastunustamapanevat elurõõmu. Club Clazzi avamisele pääseb kutsega, alates südaööst saab järgnevale peole ostes ukselt pileti.