Jazzitup esitleb: Wahoo!

12. veebruar 2004

27. veebruaril kell 22 Von Krahlis toimub esimest ja mitte viimast korda tantsulisele jazzile orienteeritud klubiõhtu, kus taas plaate keerutab Helsingi klubi Wahoo! esindus.

Keerake pilgud julgelt vasakule, sest esmakordselt maabub meie kodulinnas Soome kuulsaim tantsulisele jazzile orienteeritud klubiõhtu. Wahoo! toimub juba kolmandat aastat ning selle eesotsas on Leftside Ensemble dj’d, ehk 4 meest, kes kõik sellist muusikat kogunud ja mänginud juba tublisti üle 10 aasta.
2002. aasta Funk-auhindade jagamisel tunnistati Wahoo! Helsinki parimaks klubiks, 2003. aastal võidutses aga Leftside Ensemble kollektiiv. Võib julgelt öelda, et nende meeste plaadikogud ja oskused oma muusikat esitada on võrreldavad maailma tippnimedega.
Tegelikult pole ju oluline, kas parasjagu kõlab üliharuldane brasiilia bossa, toores funk tolmuselt seitsmetolliselt, mõni poola jazzi pärl või hingemattev soul Hollandist – see kõik ja palju muudki moodustab kange segu, mis paneb silmad särama, jalad käima ja muudab suhtlemise vastassugupoolega palju lihtsamaks.

Leftside DJs Sampsa & Vesa + Supreme support Daddy & Orav

Pilet flaieriga ja üliõpilastele 75 / ilma 100 kr

Kuula Sampsa muusikavalikut:
www.mixoftheweek.com/mixes/motw233.html

NB! Järgmine Wahoo! juba 1.mail