Jazzkaar avab foorumilehekülje

26. jaanuar 2004

Teistega jagatud mõte on parem sellest, mis üksnes oma teada jääb.

Alates sellest nädalast on Jazzkaare veebilehel avatud jazzihuvilistele arvamuste väljendamise ja diskussioonide pidamise võimalust pakkuvad foorumileheküljed.
Foorumites osalemiseks on lihtsalt vaja ennast registreerida kasutajaks.
Arvestades suurt huvi Jazzkaare korraldatud kontsertide vastu ja samuti üldist huvi kasvu jazzmuusika vastu, loodavad festivali korraldajad elavat tagasisidet.
Kasutajateks registreerunud saavad soovi korral kõige kiiremat infot Jazzkaare ürituste kohta. Samuti saavad nad osaleda mitmesugustes küsitlustes, millest osa võtnute vahel loositakse välja jazziplaate, kontserdipääsmeid ja muud muusikahuvilistele põnevat kraami.
Registreerumise protsess on iseenesest lihtne. Kui olete sisenenud vastavale leheküljele, milleni viib link kas siit või foorumiprogrammist www.jazzkaar.ee/foorum/, on teil vaja valida endale kasutajanimi ja parool, millega saate alati foorumisse siseneda. Samuti tuleb registreerimislehel kindlasti märkida oma e-maili aadress, kuna programm saadab automaatselt teie meiliaadressile kinnituse registreerimise kohta. Oma kasutajanime ja parooli (ehk kasutajakontot) saate hakata kasutama alles pärast seda, kui olete klikkinud e-mailiga saabunud linki ja sellega kinnitanud oma soovi registreeruda Jazzkaare veebisaidil.
Kui soovite, võite oma postituste juures näidata ka oma e-maili aadressi, veebilehe aadressi ja muud infot. Iga kasutaja enda otsustada jääb, kui anonüümselt tahab ta jazzialastes keskusteludes osaleda ja teistega oma häid ideesid ja elamusi või pettumusi jagada.

Lennukaid mõtteid