Jazzkaar kui kevadine tuulepuhang!

21. märts 2003

Rohkem kui viiskümmend kontserti – see on Jazzkaare 14 tegevusaasta tulemus. Lisaks veel kontserdid Tallinna koolides ja Harjumaal ning rohkesti põnevad klubiüritusi.

Kevad tuleb nagu kevad ikka. Ainult et inimeste meeled on ärevil. Pinge, mida sõjasõnumid toovad, vajab maandamist. Jazzkaar oma rõõmsate kevadvärvidega annab uut energiat. Tänavu jõuab festival kaheksasse Eesti linna.
Rohkem kui viiskümmend kontserti – see on Jazzkaare 14 tegevusaasta tulemus. Lisaks veel koolikontserdid Tallinnas ja Harjumaal ning rohkesti põnevad klubiüritusi.
Jan Garbareki ja Tomasz Stanko muusika rahu ja tasakaal, Brad Mehldau romantika, Hiram Bullocki atraktiivne funk-blues, Peter Fessleri ja Victor Davise mahe bossa, Bobby Previti uhke pärisjazz, Richard Bona ja Gloria Bosmani afrovürtsikad lood, Koopi ja noJazzi moodsad klubirütmid, Mad Sheer Khani sisenduslik eksootika, Esta maailmamuusika sulam, Hortus Musicuse keskajahelide ja 21. sajandi rütmide süntees – selline on tänavuse Jazzkaare vikerkaar, millest kutsume teid osa saama, sisse või välja elama, just nii nagu süda soovib. Kevadvärskeid muusikaelamusi soovivad Jazzkaare korraldajad Anne Erm, Tauno Antsmäe, Anu Luik ja Marju Kask