JazzRuuler teeb mitteametliku avalöögi Juu Jääbile

29. mai 2008

5. juunil kell 21 toimub Rock Cafes järjekordne sündmus sarjast JazzRuuler, kus sel korral teevad ilma Sergei Manukjan, Sofia Rubina, Hugh Hopper ja Colorphone.

Pealinna jazzikesksel pidudesarjal JazzRuuler on rõõm ja au tõdeda, et juba õige pea tuleb võtta jalge alla tee muusikamaagiast täidetud Muhu saarele, kus 3.-6. juulini toimub Läänemere saarte vaieldamatult kõige šefim muusikaüritus festival Juu Jääb. Tänavune on juba kaheteistkümnes.

Siililegi on selge, et ilma venitusharjutusi tegemata jooksurajale ei minda, teisiti pole see ka Juu Jääbi puhul ning esimeste kehasoojust maksimumini viivate venitamisharjutuste läbi viimise eest enne teekonnale asumist ongi vastutus antud JazzRuulerile ja nagu ikka sobib JazzRuuleri soojendusharjutuste läbiviimiseks kõige paremini Rock Cafe nimeline koht, kus tasuks kohal olla 5. juunil.

Lisaks kehade valmisolekusse viimisele seisab JazzRuuler hea ka teie kõrvade eest, mida on sel korral hellitama palutud Venemaa kõige muhedam superstaar Sergei Manukjan ning Eesti jazzidiiva Sofia Rubina, kes aitavad käima lükata Villu Veski iLife Jazz Party programmi.

Õhtu naelaks aga saab kahtlemata olema tõeline retromaiuspala kõikidele melomaanidele, kui lavale astub Hugh Hopper – mees, kes hoolimata oma vanusest teab, kuidas basskitarrist kõige kreisimaid helisid ja meloodiaid välja meelitada. 70-ndatel Briti progeroki ja free jazzi maastikul ilma teinud Soft Machine-i ridadesse kuulunud Hopper astub sel korral laval üles koos vaba-improvisatsioonilist jazzi mängiva Prantsusmaa kollektiiviga Colorphone.

Et tegu on festivali Juu Jääb eelsoojendusega, saab koha pealt loomulikult osta ka eriti hea hinnaga Juu Jääbi festivalipasse!

Kohtumiseni 5. juunil kell 20 Rock Cafe soojendusplatsil! Venitus ja kuulamisharjutusteks saab pileteid soetada Piletilevist hinnaga 150 krooni. Koha peal pilet 200 krooni.

Tuled kustutatakse ja muusika pannakse mängima kell 21.