Kevadhooaja avab Club Brazil

20. veebruar 2006

CLUB BRAZIL
RIOVOLT (Brasiilia-Saksamaa)
Sonja Crème feat. Sofia Rubina
DJ Daddy Lahari ja DJ San Antonio
3. märts kell 21.00 Pirita lillepaviljon

See on muusika, mis sulatab südamed ja lausa kutsub tantsupõrandale!

Mitmekihilise Club Brazil koosluseni on jõudnud Norbert “Nobit” Küpperi ansambel RioVolt, kelle muusika on moodne segu Brasiilia meloodiatest-rütmidest ja klubibiitidest – samba, forro, bossa nova kohtuvad siin funki, jazzi, drum’n’bassi ja electronicaga.

Laval on neli meisterlikku muusikut, kes teavad, mis on gruuv ning kes naudivad kuumi soolosid. Tähelepanu keskpunktis on veetlev Brasiilia lauljanna Dey Brizzo elektroonikal ja löökpillidel assisteerib ansambli liider Norbert Küpper aka Nobit; saksofonil ja flöödil Florian Riedl ning klahvpillidel ja sämpleritel Christian Gall.

Löökpille ja klaverit õppinud diplomeeritud muusik Nobit on elanud ja töötanud Rio de Janerios, kohtudes paljude brasiilia muusikutega ja produtseerides erinevate artistide plaate, kus stiilid vaheldusid sambast electroni ja hip-hopini ja kirjutanud filmimuusikat. Brasiilias sündis ka ansambel Riovolt, valmisid ka esimesed lood debüütalbumi “Digital Audio Bossa” jaoks. Plaat ilmus Saksamaal ja vinüülina ka Itaalias ning jõudis Jaapanis müügitabelite tippu nagu ka 2006.aasta jaanuaris ilmunud kauamängiv “Sambarama”.

Riovolti parimatest lugudest on tehtud oma veerandsada remixi. Kui esimesel albumil vormis Nobit samba- ja bossanovarütme erinevate elektrooniliste analoog- ja digitaalinstrumentidega, siis viimasel albumil “Sambarama” on suurem sõnaõigus antud veetlevale jazzilikule atmosfäärile.

Oma debüüdi Jazzkaarel teeb ansambel Sonja Créme, mille on kokku pannud noored andekad muusikud Raun Juurikas, Marti Tärn, Ahto Abner ja Virgo Sillamaa. Soleerib temperamente 21-aastane lauljatar Sofia Rubina. Plaate keerutavad, oma lemmikut – Musica Popular Brasileira’t – hästi tundvad senhorid Daddy Lahari ja San Antonio. DJ-draama kulmineerub eheda Brasiilia tantsulise võitluskunsti – capoeira – etteastega Ginga Brasil Capoeira grupi esituses.

Ukse avatakse 20.30. Vanusepiir 18.
Piletid hinnaga 250.-/200.- (tudeng) müügil Piletimaailma ja Piletilevi müügikohtades.