Kirjuta Jazzikuust – võida preemiareis Rigas Ritmile!

27. märts 2007

Jazzkaar ja Läti suurim suvine jazzifestival Rigas Ritmi panevad välja preemia kirjutajale, kes kajastab kõige mitmekesisemalt ja põnevamalt tänavuse Jazzikuu sündmusi.

Jazzikuu jooksul juhtub Eestis palju põnevat – toimuvad loengud, joonistusnäitused, kontserdid, muusikud külastavad koole ning teles ja raadioski kõlab rohkem jazzi. Miks mitte jagada oma muljeid teistega?

Jazzkaare ja Rigas Ritmi ühispreemia “Jazzikuu Eestis 2007” läheb kirjutajale, kes aprilli vältel on kajastanud jazzkaar.ee´s kõige põnevamalt Jazzikuu sündmusi. Auhind võimaldab viibida ajakirjanikuna Rigas Ritmil, mis toimub juuli esimesel nädalavahetusel.

Osalema ootame kõiki, kellele meeldib jazzmuusika ning jagub soovi sellest ka kirjutada. Tublimatele jagub põnevaid kirjutamisega seotud võimalusi ka tulevikuks.

Preemia sisaldab tasuta pääsu festivalile, transporti Tallinn-Riia-Tallinn ning lihtsamat majutust.

Kuidas kandideerida Rigas Ritmi preemiale?

– arvestusse lähevad artiklid, milles kajastatakse aprillis 2007 toimuvaid jazziga seotud sündmusi üle Eesti (võivad olla nii arvustused, intervjuud, reportaazhid, uudised)

– artiklid peavad olema ilmunud veebiportaalis jazzkaar.ee hiljemalt 3. mail

– hinnatakse põnevate teemade märkamist, huvitavate lähenemisnurkade leidmist ning teksti haaravat esitust

– osalevad kõik, kes on hiljemalt 2. maiks 2007 saatnud oma artiklid aadressile toimetus@jazzkaar.ee ning kelle tööd on ka avaldatud.

– konkursil osalemiseks lisage artiklite juurde ka oma nimi, aadress ja telefoninumber

Rigas Ritmile sõitja kuulutatakse välja 7. mail jazzkaar.ee´s.

Lennukat sulge!
jazzkaar.ee toimetus