Kogu ideid Jazzikuu 2007 plakatikonkursiks

26. november 2006

Jazzikuu 2007 plakatikonkursi korraldajad pikendasid tähtaega jazzkontsertide priipääsmetele ja jazziplaatidele kandideerimiseks 3. detsembrini kõigile, kes soovivad osaleda konkursil.

Jazzikuu 2007 plakatikonkursi korraldajad pakuvad võimalust tulla inspiratsiooni saamiseks jazzikontserdile või tellida endale kooli jazziplaat.

Kõigile, kes soovisid piletit või plaati, aga pole veel jõudnud, pikendasime tähtaega pühapäevani, 3. detsembrini.

Jazzkaar pakub võimalust külastada tasuta ühte Jõulujazzi kontserti noorel, kellel on kindel plaan osaleda plakatikonkursil.

Priipääsmete arv on piiratud. Piletite saamise tingimuseks on hilisem osalemine võistlusel.

Jõulujazzi kontserdid toimuvad lisaks Tallinnale ka Jõhvis, Tartus, Pärnus ja Tartus. Täpsema kava leiate www.jazzkaar.ee.

Kuressaare jazziklubi Jazz Del Mar on välja pannud samuti piiratud koguse pileteid plakatikonkursil osalejatele 11. detsembriks, mil Kuressaare spordihoones esineb soomlaste RinneRadio.

Õpetajatele, kes soovivad plakatijoonistamise võtta mõne koolitunni teemaks, saadame soovi korral jazzmuusika plaadi tunnis mängimiseks. Iga kooli kohta saab tellida ühe plaadi. Ka tasuta CDde saamise tingimuseks on õpilaste osalemine konkursil.

Soovist külastada kontserti või saada CD plaati kirjutage hiljemalt 3. detsembriks projektijuhile Liis Kängsepale liis@aripaev.ee.

Kontserdi puhul märkige kirja kindlasti, millisele kontserdile minna soovite. Samuti palume lisada oma nimi, kool ning vanus.
Koolide puhul märkige kirja kooli aadress ning klassid, kelle tunnis plaanite plaati kasutada.

NB! Nii plaate kui kontserdipileteid on piiratud koguses!

Info Jazzikuu 2007 plakatikonkursist www.jazzkaar.ee rubriik Jazzikuu 2007.

Lisateave
Liis Kängsepp, Jazzikuu 2007 plakatikonkursi projektijuht
tel 5343 9229
e-post liis@aripaev.ee
www.jazzkaar.ee