Kõmu: Diana Krall abiellub

07. mai 2003

Ameerikas populaarne seltskonnaajakiri US Weekly teatab, et jazzidiiva Diana Krall on kihlatud Elvis Costelloga.

Harva muidugi, kui jazzitoimetajad seesuguseid ajakirju sirvivad, kuid seekord tabas ajakirja JazzTimes veebiportaali toimetajaid üllatus küll, kui nad US Weekly kuuendal leheküljel avastasid teate, et kanada jazzkuulsus Diana Krall (38), kelle plaate ostetakse praegu miljonikogustes, on kihlatud Elvis Costelloga (48).
Pulmi olevat oodata peatselt ja sellest tuleb huvitav paar, kuna Costello kui endine punkar on tuntud terase laululoojana ja teda on tihti tituleeritud ka üheks meie aja popmuusika kõige etemaks laulukirjutajaks.
Ajakiri väidab, et Krall ja Costello kohtusid 2002. aasta Grammy-tseremoonial, kus sattus olema nõnda, et nad andsid üht auginda üle koos. Sellest piisas. Esimesele kohtamisele järgnes teine ja siis kolmas. Tänavuse aasta alguseks oli selge, et nad «käivad». Ühiselt tegi paar ka mõned muusikalised etteasted. Üks neist oli 2003. aasta Grammy-jagamisel. Veebruaris esinesid Krall ja Costello Old Vic Theatre’is Londonis. Diana Krall mängis klaverit ja Costello laulis Elton Johni loo «Sorry Seems to Be the Hardest Word». Krallile on see esimene abielu, kuid Costellole teine. Ta lahutas oma esimesest naisest mullu novembris (Cait O’Riordan, bassist punk-folk ansamblist Pogues). Nende abielu oli väldanud kuusteist aastat.
Veel pole teada, kus ja millal Diana Kralli ja Elvis Costello pulmad toimuvad.