Linnakultuurifestivalil esineb kultusmainega Aavikko

09. november 2005

11. novembril Von Krahli teatri baaris Linnakultuurifestivali Operatsioon B esimene öö alapealkirjaga “1öö%”, mis on ühtlasi ka festivali Hea Uus Heli igakuine klubiõhtu.

Reedel 11. novembril kell 22 toimub Von Krahli teatri baaris Linnakultuurifestivali Operatsioon B esimene öö alapealkirjaga “1öö%”, mis on ühtlasi ka festivali Hea Uus Heli igakuine klubiõhtu.
Esinevad AAVIKKO (Soome), PAUL COLE & THE GREAT OUTDOORS ja ORELIPOISS & KÖÖK ning dj-d SIIM NESTOR, ALARI ORAV ja AIVAR TÕNSO.

Ürituse peaesineja, kultusmainega trio Aavikko Soomest on järjekordne näide, kuivõrd geniaalselt lihtne ja originaalne ning haarav võib olla üks põhjanaabrite bänd. Trummikomplekt ja kaks süntesaatorit ning pidu on täies hoos. “Alguses oli neil ainult elektriorel ja trummid. Aga punkarid sattusid neistki vaimustusse ja võtsid algelisest tehnikast viimase välja – nüüd on Aavikkost vaimustuses pool maailma.”
KO, Sewercide Lo-Fi lisainfo ja helinäited http://www.aavikko.net/

Paul Cole on angloameerika popstaar Texase avarustest, kes resideerib pärast suurt tormi ja üleujutust ajutiselt Maarjamaal, et koguda rahalisi vahendeid perekonna rikkuse aluseks olevate Mehhiko lahe puurtornide taastamiseks. “Staar” esitab kõikvõimalikke nägemusi näotust liftimuusikast kuni kõige levinumate popklizheedeni. Sinna vahele jääb aga midagi niisugust, millest on võimatu rääkida.

Järvamaalt pärit “trubaduur” Orelipoiss & Köök moodustavad elektrobiit-duo, kelle kohta paar järgmist iseloomustavat tsitaati: “helispekter sillerdab noot-nektariaalsest harmooniakärjest äkkloomulise elektrishokini”; “lüürikas veiklevad ühiskonnakriitilised verbaalmanifestid võistu sulnisromantiliste heiastustega meie kaunist isamaast”.

Pilet flaieriga 75 krooni, ilma 95 krooni
Soodustust võimaldava flaieri võib printida aadressilt
http://www.huh.ee/flaier.png