Macy Gray esineb Riias

07. juuli 2004

Mezaparksi lauluväljakul Riias astub 23. juulil üles Macy Gray ning 3. augustil Sugarbabes.

Mezaparksi lauluväljakul Riias astub 23. juulil üles Macy Gray ning 3. augustil Sugarbabes. Mõlemad annavad sel suvel Baltikumis vaid ühe kontserdi ning esinevad Riia suurimas kontserdipaigas – Mezaparksi Lauluväljakul, mis mahutab ligi 50 000 inimest.

Macy Gray astub täispika live-showga üles reedel, 23. juulil. Väravad avatakse publikule kell 18.00, kontsert algab kell 20.00. Soojendusesinejana astub üles Läti instrumentaaljazzi projekt Kuba ning erikülalisena Norra nu-jazzi grupp Ralph Myers & The Jack Herren Band.
Macy Gray on hetkel maailmaturneel oma viimase albumi “The Trouble With Being Myself” materjaliga. Pooleteist tunnise live-show jooksul tulevad esitusele kindlasti ka eredamad hetked tema eelnevast värvikas loomingust, mis pakub hip-hopi, R&B-d, souli ja rokki. Lavale tulevad koos Macyga taustalauljad, DJ ja pillimehed.

Macy saavutas laialdase tähelepanu ja maailmakuulsuse tänu plaadifirma Epic Recordsis ilmunud albumiga “On How Life Is”, millelt väärivad mainimist kindlasti hitt-singlid: “I Try” ja “Why Didn’t You Call Me”.
Aastal 1999 oli Macy Gray Grammy nominent kategooriates “Parim uustulija” ja “Parim nais-R&B-hääl”. Aastal 2000 lubas Macy kaks vokaallugu Fatboy Slimi albumile “Halfway Between the Gutter and the Stars” ning lindistas koos artistiga Black-Eyed Peas, laulis “Rush Hour 2” soundtracki jaoks sisse duetti räpilegendiga Slick Rick ning tegi näitlemisdebüüdi Denzel Washintoni politseidraamas “Training Day”. Järgmisel aastal ilmus uus album “The Id”, mille edu pandiks sai esisingel “Sweet Baby”.

Sugarbabes jõuab Riiga fänne rõõmustama 3. augustil. Mezaparks avab publikule uksed kell 18.00 ja kontsert algab samuti kell 20.00.
Heidi Range, Keisha Buchanan ja Mutya Buena on kolm UK tüdrukut kes olid noored teismelised, kui nad 1998. aastal kokku tulid, et koos laulda. Neid ühendas armastus garage-i, hip-hopi ja tantsumuusika vastu. Aastal 2000 sündis album “One Touch”, millel sai kiirelt hitiks lugu “Overload”. Järgmiselt albumilt “Angels With Dirty Faces”, sööstis singel “Freak Like Me” kiirelt edetabelitesse ning tüdrukud tõid Brit awardsilt koju “Parima tantsubändi” tiitli, teine singel “Shape” jõudis edetabelitesse 2003 kevadel.

BDG kontsertagentuuri FBI juhatuse esimees Peeter Rebane soovitab kõigil selle suve suurkontsertielamus just Riiast saada: “Tulin eile Riiast ning suureks rõõmuks tõdesin, et passikontroll piiril on muutunud tänu Euroopa Liidule tõeliselt kiireks ja mugavaks – autost pole vaja isegi välja tulla ja kogu protseduur võtab alla minuti!”
Piletid mõlemale kontserdile on müügil ka Eestis Piletilevi müügikohtades ja Statoili bensiinijaamades üle Eesti.