Manukjan ja Busulis võitsid kuulajate südamed

18. juuni 2004

Jazzkaare kevadhooaja viimase kontserdi publikumuljed on eranditult positiivsed.

Kontsert “Jazzis ainult mehed” pani Estonia kontserdisaalis meeleoluka punkti Jazzkaare kevadhooajale. Esinesid Miles Griffith USAst, Sergei Manukjan Venemaalt, Intars Busulis Lätist ja Ewert Sundja Eestist.
Grete Soosalu uuris publikult kontserdijärgseid muljeid.

Kristi (18), õpilane:”Kontserdile tulin ma kõiki kuulama, kuid kõige enam meeldis venelane Sergei Manukjan ja tema esitatud tuntud lood.”

Erki (18), õpilane:”Tulin siia Estonia kontsertsaali, et veeta õhtu jazziga. Meelde jäi lätlane – ta oli kõige elavam, köitis kõige rohkem.”

Tiia ja Tiit:”Fantast kontsert! Tore oli. Meile meeldis just esimene pool õhtust – Sergei Manukjan oli parim.”

Keskealine naisterahvas:”Väga tore kontsert. Lätlane oli hea, kuid minu arvates ei sobi jazziga selline show – tema lavaline käitumine oli rohkem rokilik. Ewert on fantastiline, väga hea häälega. Tänase kontserti lõpp oli super!”

Merle (34): ”Ilus kontsert. Kõige huvitavam oli lätlane Intars Busulis. Ta kohe oskas. Kuigi tavaliselt öeldakse, et mida edasi, seda paremaks kontserdid lähevad, meeldis mulle kõige rohkem just õhtu algus.”

Hele-Liis (17), moelooja:”Suurepärane! Kõik esinejad olid omamoodi head.”

Lauri (26), üliõpilane:”Kõige rohkem meeldis mulle Manukjan – hea muusik, kelle esinemine oli lõbus ja siiras. Ewert on ka sümpaatne. Ja taustabänd oli tasemel, vääris Miles Griffithi kiitust!”