NoJazz – täna Saksamaal, homme Tallinnas

30. september 2004

Täna öösel esineb Berliinis suure muusikamessi raames toimuval festivalil PopKomm prantsuse ansambel Nojazz, keda 1. oktoobril võib kuulda uues klubis Rock Café.

Täna öösel esineb Berliinis suure muusikamessi raames toimuval festivalil PopKomm prantsuse ansambel Nojazz, keda 1. oktoobril, rahvusvahelisel muusikapäeval, võib kuulda uues klubis Rock Café Tartu mnt. 80D, mis ametlikult avab oma uksed nädalad hiljem.
NoJazz tutvustab oma praegusel Euroopa-tuuril oma uut remixalbumit “noLimits”, mille salvestamisel osalesid populaarne prantsuse šansoonjee-jazzvokalist Claude Nougaro, aafrika laulja Ousmane, Maurice White, Earth, Wind & Fire Horns ja mitmed teised mainekad külalised.
NoJazzi koosseisu kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud saksofonist Philippe Sellam, noor trompetivirtuoos Gillaume Poncelet, klahvpillidel-süntesaatoritel Philippe Balatier, kitarril ja löökpillidel pöörane trummar Pascal Reva ja plaate keerutab Pariisi klubilavade üks juhtfiguure DJ Mike Chekli. Kokku saavad jazzi vaimsus, hüpnootilised klubirütmid ja moodne helipilt. Nende live-esinemised on väga atraktiivsed – see tähendab lavalist liikumist, silmatorkavaid soolosid, suhtlemist publikuga. Aval prantsuse hing väljendub kogu nende olemises. noJazzi suurest muusikalisest sulatuskatlast jagatakse suure kulbiga rõõmu ja energiat.
NoJazz on üks kolmest plaadifirma Warner prantsuse osakonna rahvusvahelise prioriteediga artistist. Grupi esimene heliplaat ilmus ka USA-s ja seda toetas ansambli suvine USA tuur. Pärast kontserte Saksamaal ja Balti riikides ootavad ansamblit ees esinemised Hispaanias, Türgis, Mehhikos. Koju Pariisi jõutakse novembri keskpaiku.

Tallinna kontserdi piletid eelmüügist 240.-/190.-(tudeng, õpilane, pensionär) Piletipunkti ja Piletilevi müügikohtadest ning internetist www.piletipunkt.ee ja www.piletilevi.ee, kohapealt 290.-

Jazzkaar