Nõmme Jazz kutsub jõulukontsertidele Nõmme kirikutesse

30. november 2008

14.-21. detsembrini toimuvatel jõulukontsertidel teevad kaasa Silvi Vrait, gospelkoor Living Stone, Jaak Jürisson, Raul Vaigla jt

14.-19. detsembrini toimub Nõmme Jazzi jõulukontsertide sarjas 3 kontserti Nõmme kirikutes.

Kaks Nõmme mõistes suuremat kontserti toimuvad Rahu kirikus ja väikesem kontsert kauni akustikaga Lunastaja kirikus. Kontserdid on küll Nõmme Jazzile omaselt väikesele publikule, ent see-eest põnevate kavadega, mis on mõeldud just jõuluaega sobima.

14. detsembril Nõmme Rahu kirikus toimuva kontserdi peaesinejaks on Silvi Vrait, kes esitab gospelkava, mille on arranžeerinud Jaak Jürisson. Kaastegevad on ETV laululahingust tuntud noorte gospelkoor Living Stone ning muusikud Raul Vaigla basskitarril ning Jaak Jürisson klahvpillidel. Ilmselt ei ole Eestis teist lauljat, kes suudaks gospelit laulda sellise tundelisuse ja võimsusega kui Silvi!

Hingestatud ja eristuva käekirjaga omaloomingut esitab tasapisi tuntust koguv noor laulja Tuuli Taul, kedasaadavad kitarridel Merje Kägu ning viimase õpetaja, eesti tuntumaid kitarriste Mart Soo. See kooslus tõeline dessert eesti keele ja tundemuusika gurmaanidele! Kontsert toimub 21. detsembril Nõmme Rahu kirikus.

Väikeses Nõmme Lunastaja kirikus toimub 19. detsembril tasuta kontsert, kus esineb omapärane koosseis, mis koosneb vibrafonist – löökpillidest, flöödist ja lauluhäälest. Esinejateks Rootsis Gothenburgi ülikoolis õppivad Julia ja Aleksandra Anstal ning laulja Jaanika Ventsel. Omapära ongi selle kontserdi võtmesõnaks.

Kontsertidel kogutakse annetusi Eesti Lastefondi toetuseks programmile “Stipendiumiga ülikooli”, mis on mõeldud lastekodu lastele abiks kõrgkoolis õppimisel. Kontsertidel saab osta ELF heategevuslikke jõulukaarte.

Piletite eelmüük toimub Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades.

KAVA
14. detsembril kell 19.00 Nõmme Rahu kirikus
Silvi Vrait, Jaak Jürisson, Raul Vaigla ja gospelkoor Living Stone
Piletid 150 kr ja 100 kr

19. detsembril kell 19.00 Nõmme Lunastaja kirikus
Julia Anstal (flööt), Aleksandra Anstal (vibrafon, löökpillid), Jaanika Ventsel (laul)
Tasuta sissepääs

21. detsembril kell 17.00 Nõmme Rahu kirikus
Tuuli Taul (laul), Merje Kägu (kitarr), Mart Soo (kitarr)
Piletid 100 kr ja 75 kr

Korraldaja MTÜ Nõmme Jazz