Noorte jazzipäev Pelgulinnas

06. mai 2004

15. mail toimub Pelgulinna Rahvamaja saalis noorte jazzmuusikute etteaste. Kohal on mitme õpiasutuse südid jazzmuusikud mitmelt poolt Eestist.

Pelgulinna Rahvamaja korraldab 15. mail kell 16.00 oma maja saalis noorte jazzipäeva, kus osaleb kaheksa noortest koosnevat muusikakollektiivi vabariigi eri paigust: “Jazz Beats” Sauelt, “2+2=5” Saaremaalt, jazzkvartett “Reverence”, Kuusalu-Viimsi bigbänd, jazzband Viljandist, Otsakooli bigbänd, “Dynamical Tongue” ja “4Tune Quartet “Tallinnast.
Sadakond inimest mahutavasse saali pääsevad õpilased 20-kroonise ja täiskasvanud 40-kroonise piletiga.
Pelgulinna Rahvamaja direktrissi Urve Mägi sõnul sai jazzipäeva idee teoks, soovist laiendada Pelgulinna kultuuripilti ühe omanäolise muusikasündmusega, et pakkuda eeskätt noortele jazzisõpradele uusi väljundeid ja esinemisvõimalusi.
Ürituse kava ja esinejate tutvustuse leiab jazzipäeva kodulehelt www.depoo.ee/jazzipaev/, kus on kenasti vormistatud tekstid ja fotod esinejatest ning ka juhised, kuidas huvilised kõige paremini kontserdipaigale jõuavad.
Täiendavat teavet Jazzipäeva kohta saab Pelgulinna Rahvamaja direktorilt Urve Mägilt või kunstiliselt juhilt Helbe Sõerdilt telefonil 6733965