Norah Jonesi plaat ilmub veebruaris

12. detsember 2003

Blue Note Records kinnitas, et Norah Jonesi uus plaat ilmub 2004. aasta veebruaris.

Kaheksa Grammy-auhinnaga pärjatud ja rohkem kui 15 miljonit heliplaati müünud lauljatar on praegu stuudios uutele lauludele viimast lihvi andmas. Tema plaat “Come Away With Me” püsib endiselt USA edetabelis 40 kõige müüduma albumi hulgas.
Album “Feels Like Home” tuleb müügilettidele 9. veebruaril. Plaadi esimene singel on laul nimega “Sunrise”, mille autorid on Norah Jones ja bassist Lee Alexander. Erinevalt eelmisest plaadist, mis oli valdavalt ballaadlik, on uuel albumil tempokamaid lugusid rohkem. Muu hulgas on seal ka Duke Ellingtoni klaveripala “Melancholia” muusikale loodud laul “Don’t Miss You At All”.
Pressiteates tsiteeritakse Norah Jones’i: “Ma ei mõtle oma plaadi edule. Lihtsalt üritan keskenduda, et teha parimat muusikat, milleks ma hetkel suuteline olen.”
Plaadi produtsent on taas popmuusika veteran Arif Mardin. Teada on veel seda, et külalistena osalevad Norah Jonesi uuel plaadil Dolly Parton, Levon Helm, Garth Hudson (mõlemad ansamblist The Band), jazztrummar Brian Blade, eelmise albumi edukaimad lood kirjutanud Jesse Harris, pianist Rob Burger ja bassist Tony Sherr.
15. aprillil siirdub Norah Jones Euroopa-turneele, mis algab Dublinist. Kokku esineb ta Euroopas 14 riigis ja 34 linnas. Juulis annab ta kontserte Ameerikas. Tänavu kandideerib Jones Grammy’le vaid ühe looga – koos Willie Nelsoniga esitatud lauluga “Wurlitzer Prize”, kategoorias Parim Kantrikoostöö Vokaaliga.
Selgusetu on see, kui palju kõlab Norah Jonesi albumil jazzmuusikat.