Rakvere teatrikohviku jazziklubi avab Siim Aimla bänd

27. september 2006

29. septembril toimub esimene kontsert uues Rakvere teatrikohviku jazziklubis. Sissejuhatuse teeb Siim Aimla rahvusvaheline koosseis.

Reedel, 29. septembril alustab Rakvere Teatrikohviku Jazziklubi. See on kaks korda kuus toimuv üritustesari, mis saab teoks tänu Rakvere Teatri ja Eesti JazzLiidu koostööle. Esimesel õhtul musistseerib Siim Aimla FinEst Groove, mis ühendab kahe maa muusikuid: Siim Aimla saksofonil, Lasse Sakara kitarril, Tomi Harrivaara bassil ja Ahto Abner trummidel.

Rakvere Teatrikohviku Jazziklubi eesmärgiks on tuua teatrimajja ka teisi kunstiliike teatri kõrvale. Juba kolmandat aastat tegutseb Rakvere Teatrikino, eelmisel aastal avati renoveeritud Rakvere Teatrikohvik, kus senini on toimunud peamiselt üritused koostöös Lejal Genesiga. Järgneva aasta jooksul peaks Teatrikohviku programm veelgi mitmekesistuma.

Rakvere Teatrikohviku Jazziklubi esimene kontsert algab reedel, 29. septembril pärast “Isa” etendust orienteeruvalt kell 21.45 ja on kõigile tasuta.

Edaspidi hakkab pilet maksma 60 krooni. Sooduspilet on 30 krooni ja mõeldud pensionäridele, (üli)õpilastele, Kadviku kaardi omanikele ja sama päeva etenduse pileti omanikele.

Info allikas Eesti Jazzliidu koduleht.