Reedel toimub nu-jazziline Innovatsioon

04. august 2004

Eesti nu-jazz elab vaikselt oma elu. Kes süvenenud pole, ei pruugi teadagi, et siin mail elavad ning tegutsevad tegelikult maailmaklassi muusikud.

Reedel, 7. augustil toimub Pärnus klubis Tallinn üritus Innovatsioon, kus astuvad üles live etteastetega Tanel Ruben & Victoria ning Miuhuru. Lisaks DJd Emil Gens ning ürituse peakorraldaja P. Julm, kirjutab portaal Stereo88.com.

Miuhuru eestvedajaks on Kristjan Kangro, kelle muusika on oma olemuselt äärmiselt elurõõmus ning energiat täis. Nooremast põlvkonnast on Miuhuru vaieldamatult produktiivseim ning pöörasemate ideedega. Esitusele tuleb nüüdseks juba peaaegu komplekteeritud albumi materjal.
Tanel Ruben viljeleb väga moodsat jazzi, kelle muusikat võib julgelt maailma kontekstis lugeda samaväärseks näiteks 4Hero või Cinematic Orchestraga. Muusikud, kes projektis kaastegevad, on kõik esmaklassilised. Lisaks albumi matrjalile esitatakse ka uusi lugusid.
Stereo88.com loosib üritusele ka kaks pääset. Osalemiseks tuleb saata sõnum – OSALE STEREO INNOVATSIOON numbrile 1311. Hind 5 krooni.