Rockimpro bänd The Dildos annab Eestis kaks kontserti

06. detsember 2007

Ansamblist Metro Luminal tuntud muusik Rainer Jancis esineb 6.-8. detsembril Eestis duoga The Dildos.

Ansamblist Metro Luminal tuntud muusik Rainer Jancis esineb 6.-8. detsembrini Eestis ansambliga The Dildos.

Kontserdid toimuvad 6. detsembril Tallinnas baaris “Juuksur” (Vaimu 1) ja 8. detsembril Tartus Genialistide klubis (Lutsu 2) algusega kell 21.00.

Lisaks Rainerile kuulub kummalist rock-improvisatsiooni viljelevasse The Dildosesse ka sakslane Konrad Wilde. Enamik Metro Luminali viise ja väga palju eklektilise iseloomuga muusikat kirjutanud Rainer Jancis on läbi aastate katsetanud erinevate stiilide ja lähenemistega, lisaks Metro Luminalile on ta tegev olnud ka teistes ansamblites (näit. Modern Ethnic) ning kirjutanud muusikat Ene Liis Semperi, Jaan Toomiku ja Raoul Kurvitza performance`tele ja heli-installatsioonidele.

Peale muusika loomise on Jancis üheksakümnendate lõpus käivitanud ka undeground muusika ürituste sarja Windows, olles eeskujuks paljudele tollastele noortele ning andes tõuke undeground laivkontsertide traditsiooni välja kujunemisele Eestis.

Saksa muusiku Konrad Wilde`i ja Rainer Jancise teed ristusid viis aastat tagasi Berliinis, kui Rainer, otsides uusi muusikalisi väljundeid, seal elas, töötas ja kontserte andis. Rainerile ja Konradile on see enam kui viieteistkümnes kord koos Dildosega mängida, Eestis on aga siiani toimunud vaid mõned üksikud harvad The Dildose kontserdid.

Kontserdiinfo:
Neljapäeval, 6. detsembril kell 21
Baaris “Juuksur” (Vaimu 1, Tallinn)
The Dildos: Rainer Jancis, Konrad Wild (Eesti-Saksamaa)
Piletid 75 kr/50 kr

Laupäeval, 8. detsembril kell 21
Tartus Genialistide klubis (Lutsu 2)
The Dildos, dj`d Martin Kõiv & Markus Luik
Piletid 75 kr/50 kr