Roisin Murphy kontserdi piletid on otsas

28. jaanuar 2008

Roisin Murphy kontserdile kehtivad ka oktoobris ostetud piletid.

Homme, 29. jaanuaril Rock Cafe´s toimuv Roisin Murphy kontsert on välja müüdud. Kõigil piletiomanikel palume tulla aegsasti kohale – uksed avame kell 19, Soome elektroonikalegend Op:l Bastards astub lavale kell 20 ning Roisin Murphy kell 21.30.

Op:l Bastardsi tuumiku moodustavad soome elektroonilise muusika skene respekteeritud staarid Timo Kaukolampi ja Vilunki, viimane neist on Tallinna publikule tuttav ka Uusifantasia ridadest.
Op:l Bastardsi värsket albumit “The Job” kommenteerib Human League’i laulja ja liider Philip Oakey: “Ma ei olnud Op:l Bastardsist midagi kuulnud enne kui nad tegid šokeeriva, hirmutava ja geniaalse remixi ühest meie singlist – see remix viis mind ka The Job albumi juurde, album mis peaks olema ülioluline kõigi jaoks, kellele läheb korda sündi-muusika traditsioonide jätkamine kõige isikupärasemal, põnevamal ja kompromissitumal moel.”

Rock Cafe´s kehtivad homme ka kõik oktoobri kuupäevaga piletid. Kontsert toimub Üritustesarja Jazz’n Motion raames, toetavad Raadio2 ning Nordic Hotels.