Siiri Sisaski ja Noorkuu jõulukontserdid

08. detsember 2004

Siiri Sisaskil ja Noorkuul on 12.-23. detsembril toimumas ühised kontserdid… Projekti raames antakse ka üks heategevuskontsert Tallinna Estonia Talveaias, kuhu kutsutakse Riigikogu liikmed, andes neile võimaluse heategevuseks.

Siiri Sisaskil ja ansambel Noorkuul on 2004. aasta detsembriks valmimas ühine kontsertprogramm, mis hõlmab nii mõlema artisti tuliuut loomingut kui ka läbi aegade kaunimaid jõululaule. Mis oleks jõuluaeg ilma sobiva muusika ja kontserdielamuseta?
Noorkuu mitmehäälne vokaal ja Siiri Sisaski kaunis ning omapärane hääl kõlavad detsembris Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi, Võru, Rakvere ja teiste linnade kirikutes ning kultuurimajades, andes hingelise muusikaelamuse kõikidele eestimaalastele.
Projekti raames antakse ka üks heategevuskontsert, millest saadud tulu eest ostetakse muusikainstrumente Eesti koolidele. See on meiepoolne väike jõulukingitus neile, kes soovivad tulevikus muusikaga tegeleda, kuid kellel puudub hetkel selleks reaalne võimalus. Samuti üleskutse teistele ettevõtetele, organisatsioonidele, heategevusega jätkuvalt tegeleda.
Siiri Sisaskit saadab kontsertidel Oleg Pissarenko trio, koosseisus Oleg Pissarenko (kitarr), Taavo Remmel (kontrabass) ja Jaak Lutsoja (akordion). Noorkuu esineb a cappellas. Mitmed laulud esitatakse mõistagi koos.

Siiri Sisaski ja Noorkuu Jõulukontsertide ajakava:

12. dets. Kuressaare Laurentiuse kirikus
13. dets. Rakvere Rahvamajas
14. dets. Pärnu Kontserdimajas
16. dets. Viljandi Pauluse kirikus
17. dets. Võru Kultuurimajas „Kannel“
18. dets. Keila Miikaeli kirikus
19. dets. Valga Kultuuri – ja Huvialakeskuses
20. dets. Heategevuskontsert Tallinna Estonia Talveaias
21. dets. Tallinna Kaarli kirikus
23. dets. Tartu Peetri kirikus
04. jan. Uusaastakontsert Tallinna Kaarli kirikus

Martti Meumers
produtsent