Sunsoul esineb Hella Hundi Pargis

13. juuli 2006

Reedel 14. juulil kell 20 esineb Hella Hundi pargis duo Sunsoul, mille moodustavad laulja Hatuna ja dj Emil Gens.

14. juulil kell 20 esineb Hella Hundi pargis duo Sunsoul, mille moodustavad laulja Hatuna ja dj Emil Gens.

Emil Gens on tegelenud plaatide mängimisega 9 aastat. Oma dj-settides kombineerib ta põhiliselt house-, techno-, jazz- ning funk-muusikat. 2003. aasta alguses hakkas Emil raadiojaamas Energy FM tegema raadiosaadet City Spirits, mida toimetas 2004. aasta suveni.

Aastate jooksul on Emil mänginud plaate mitmetes erinevates Eesti ööklubides ja baarides. Hetkel tegutseb ta residendina Tartu klubis Illusion toimuval r’n’b üritusel Cream, kus õhtu jooksul kuuleb põhiselt funki ja souli.

Hatuna Narsavidze sündis Gruusias ning kasvas üles perekonnas, kus kõik perekonnaliikmed tegelesid muusikaga. 1997. aastal perekond koolis Eestisse ja ta alustas õpinguid Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis laulu erialal. 2001. aastal ta sai teise koha “Kaks takti ette” konkursil. Pärast seda on ta osalenud kaks korda Eesti eurolaulu eelvoorus. 2003.a. käis ta rahvusvahelisel konkursil “New wave”. Lisaks Sunsoulis osalemisele laulab Hatuna endanimelises bändis.

Sunsoul astus ülesse esmakordselt 2004. a. sügisel restorani Pegasus poolt korraldatud jazzõhtul. Praeguseks hetkeks on Sunsoul esinenud erinevatel jazz- ja loungeüritustel. Duo repertuaaris on lood soul, jazz ja r’n’b muusika vallast, samuti kõlavad päikeselised brasiilia biidid ning bossanova.

Info edastas Hell Hunt