Täna Jazzkaarel: ANGIE STONE!

01. veebruar 2009

Soulmuusika must teemant Angie Stone annab oma esimese kontserdi Eestis Jazzkaare sünnipäeva-festivali viimasel päeval Tallinna Linnahallis.

Eile jõudis Tallinnasse juubeliaasta Jazzkaare peaesineja, mainekas souli-diiva Angie Stone, kes astub üles TÄNA ÕHTUL kell 19:00 Linnahallis.

3-kordne Grammy nominent, laulja ja muusik ning souli-uuendaja, kes müünud miljoneid plaate ja teinud koosööd artistidega nagu Stevie Wonder, Ray Charles, Prince ja Lenny Kravitz ning keda on nimetatud moodsa aja Aretha Frankliniks, astub üles täna õhtul mitmele tuhandele jazzi- ja muusikasõbrale, et panna võimas ja väärikas punkt Jazzkaare 20. juubeli pidustustele.

„Angie Stone’i kontsert täna on üks olulisemaid sündmusi meie festivali kavas ja ka ajaloos – tänane kontsert on tõestus selle kohta kui mitmekesine ja ilmekas on tänapäeva jazz ja kui paljudele see korda läheb. 20 aastat on pikk aeg, et ühte festivali korraldada, usun et see väärib ka väärilist tähistamist ning Angie Stone’i kontsert Linnahallis on kindlasti oluline hetk meie festivali ajaloos. Loodan, et õhtusele kontserdile kogunevad kõik, kellele läheb korda jazz, soul, hip-hop, funk, rock või üldse – hea muusika!“ kommenteerib festivali peakorraldaja Anne Erm.

Õhtusele kontserdile oodatakse täna ligi 4000 muusikasõpra, et publik saaks laval toimuvast võimalikult vahetu elamuse, paneb Jazzkaar koostöös firmaga RGB Linnahalli lavale täna õhtuks üles 5 ekraani, millest suurim on 9×3 meetrit.

Angie Stone, kes saabus eile õhtul Tallinnasse, ootab tänast kontserti rõõmu ja elevusega: „Me alustasime oma Euroopa-tuuri Soomest, Espoo Jazzi festivalilt ning jätkasime välja müüdud kontserdiga Poolas, Zabrze linna kontsertsaalis. Tänaselt kontserdilt võib oodata Angie loomingu klassikat läbi aastate ja eelkõige kindlasti säriseva energiaga live-showd. Oleme tänast õhtut kõik väga oodanud, see on ju meie esimene kohtumine Eesti publikuga!“, kommenteerib Angie.

„Angie kontserdist võib oodata nii plahvatuslikku jamesbrownilikku funk-energiat kui prince’ilikku peent seksikust ja kaunist tundlikku lüürikat“ lisab ajakiri Jazzkaar Extra.

Juubeliaasta Jazzkaar on toonud viimase nädalaga Eesti publiku ette 57 kontserti üle Eesti. Loe värskeid festivalimuljeid Eesti muusikutelt ja muusikasõpradelt: www.jazzkaar.ee/blog

Piletid täna õhtusele Jazzkaare suursündmusele on müügil Piletilevi müügikohtades üle Eesti ning enne algust koha pealt!