Tallinn Jazz Studio avalikustas poolaasta kava

24. jaanuar 2005

Tallinna Filharmoonia raames toimuva Tallinn Jazz Studio kontserdiseeria talvisesse ja kevadisse kavva mahuvad nii eesti kui välismuusikud.

Tallinna Filharmoonia kontserdiseeria Tallinn Jazz Studio muusikalised plaanid on selgunud ja huvilistel on võimalik juba täna osta pileteid kõigile kontsertidele, mis toimuvad veebruarist maini.

2005. hooaeg algab 4. veebruaril kell 16 Eesti Raadio 1. stuudios, kus esitleb uut plaati ansambel Hinkus koos Maarjaga. Veebruaris ilmuv CD kannab pealkirja “Look Around”.

Intrigeeriva pealkirjaga kontsert “Tribute To Frank Zappa” toimub nii Viljandis kui Tallinnas. 10. märtsil esitatakse seda Viljandi Kultuuriakadeemia Muusikatriaadi festivali raames ning 11. märtsil Eesti Raadio 1. stuudios. Selle kontserdi külalissolistiks on noor silmapaistev soome jazzkitarrist Marzi Nyman, kes esineb koos Estonian Dream Big Bandiga.

1. aprillil võib Mustpeade majas kuulda jazzilikke meeleolusid kontserdil “Paganini ja jazz”, mis toimub kontserdiseerias Diplomaatilised Noodid – Valgevene. Velgevenest tulevate mandoliinimängijate ja pianisti kõrval teeb grupis kaasa ka Tanel Ruben löökpillidel.

Täpselt kevadise Jazzkaarega samale ajale jääb Tallinn Jazz Studio ja Jazzkaare koostööprojekt “Billy Joel Project”, mis toimub 24. aprillil Eesti Raadio 1. stuudios. Selle muusikalise ettevõtmise tähtedeks on Rootsi vokalist Annika Skoglund ja Estonian Dream Big Band, mida juhatab rootslasest dirigent Örjan Fahlström.

Tallinn Jazz Studio kevadhooaeg lõpeb Eesti Raadio 1. stuudios 14. mail Viljandi Kultuuriakadeemia ja Otsakooli jazzbändide kontserdiga.

Tallinn Jazz Studio kontsertidele saab osta pileteid nii Piletimaailmast kui Piletilevist. Täpse kontsertide kava leiate Jazzkaare kontserdikalendri rubriigist.