Tallinna Keskraamatukogul oma muusikablogi

03. juuni 2008

Alates 30. maist on avatud Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna veebipäevik.

Alates 30. maist on avatud Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna veebipäevik. Blogi asub aadressil www.keskraamatukogu.ee/blog/muusika, juurdepääs on ka keskraamatukogu kodulehelt.

Muusikaosakonna blogis leiavad koha nii kontserdiarvustused kui tulevaste kontsertide tutvustused, samuti on võimalik kajastada muusikauudiseid, arvamusi, muusikasoovitusi, üles panna fotosid, veebilinke jpm.

Veebipäevik ootab aktiivseid kaasautoreid, kes ei pea tingimata olema keskraamatukogu registreeritud lugejad. Kirjutamisest huvitatuil tuleb saata peatoimetajale e-kiri aadressil marje.ingel@tln.lib.ee, kus kirjutajaks pürgija end ja oma seotust muusikaga tutvustab. Positiivse vastuse korral antakse uuele blogijale kasutajanimi ning kirjutamine võib alata. Sisestatud kommentaarid ja sissekanded avalikustab toimetaja.

Veebipäevikud ehk blogid on viimastel aastatel suurt populaarsust võitnud. Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakond soovib ajaga kaasas käia ja muutuda nähtavamaks kõigile neile potentsiaalsetele lugejatele, kes kasutavad igapäevaselt internetti. Kuna veebipäevik on ajas muutuv ja muudetav, võimaldab see saada külastajatelt pidevat tagasisidet ja areneda koos oma kasutajaskonnaga.

Muusikaosakonna veebipäevik põhineb vabavaral Movable Type Open Source, muusikaosakonna vajadustele on selle kohandanud keskraamatukogu IT-osakond. Blogi idee autor ja peatoimetaja on muusikaosakonna raamatukoguhoidja Marje Ingel.

Täiendav info:
Marje Ingel
Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakond
e-post marje.ingel@tln.lib.ee
www.keskraamatukogu.ee