Tallinnas avatakse jazzikohvik Relax Cafe Jazz Lounge

27. november 2008

Tallinnas Tartu mnt. 43 avatakse uus jazziklubi Relax Cafe Jazz Lounge, kus saab kuulata jazz ning veeta aega ka perega.

Neljapäeval, 27. novembril avatakse Tallinnas Tartu mnt. 43, uus jazzikohvik Relax Cafe Jazz Lounge. Koha eripära seisneb jazzilikul stiilil ja muusikavalikul. Nädalavahetusel on elav muusika. Rõhku pannakse loomulikult ka toidu kvaliteedile ja ärilõunatele.

Relax Cafe Jazz Lounge eestvedaja Arvo Viirsaare sõnul on plaanis teha koostööd Eesti Jazzliiduga ja korraldada kontserte. „Leidsime, et inimesed vajavad sellist elava muusikaga jazzilikku kohta, kus nädalavahetusel kvaliteetselt aega veeta ning kuhu nädala sees ärilõunaid kokku leppida,“ selgitab Viirsaar. Peakokk Jan Levkoi juhindub põhimõttest – hea muusika juurde kuulub ka hea toit.

Relax Cafe eristub ka jazziliku sisekujundusega. Omanäolise kujunduselemendina mõjub jazzmuusikuid kujutav seinajoonis, mille autoriks on Karmo Ruusmaa. Sisekujundajad Janno Roos ja Andres Labi on lounge-tüüpi ruumi sisustamiseks leidnud inspiratsiooni just jazzmuusikast.

Mõeldud on ka lastele – olemas on joonistustarbed, mängunurk lavaaugus ja sobival kõrgusel söögitoolid.

Ametlik avapidu toimub 27. novembril. Õhtut juhib Guido Kangur. Vastvalminud lava õnnistavad sisse Raivo Tafenau ja Sergio Bastos.

Relax Cafe Jazz Lounge on avatud
E-N 11.00 – 23.00
R-L 11.00 – 24.00
P 11.00 – 18.00