Teisipäevani saab tellida Viljandi jazziklubi T-särki

26. november 2006

28. novembrini saab Viljandi jazziklubi kodulehelt tellida jazziklubi sümboolikaga T-särki, mis sobib hästi jazzisõbrale jõulukingiks.

Jazz´n´Live T-särke saab tellida soovitud koguses ja suurustes vaid Viljandi jazziklubi kodulehelt. Mida rohkem tellimusi kokku saadakse, seda madalam tuleb ühe särgi lõpphind.

Praegused kalkulatsioonid on tehtud eeldusel, et saadakse kokku vähemalt 30 või 50 särki. Mida rohkem, seda odavam. 30 tk koguse puhul jäävad hinnad vahemikku 135-170 krooni, 50 tk puhul 115-150 krooni.

Võimalik on valida kolme mudeli vahel. Kõik särgid on valge kehaosaga ja navy-siniste käistega ning kaelusega. Särgid on kvaliteetsed, nende kaubamärgiks on tunnustatud Sol´s. Särgid trükitakse siiditrüki tehnikas.

Jazz´n´Live särgi rinnaosale trükitakse kahe värviga (must ja oranzh) Jazziklubi kujundus koos partnerite ja toetajate logodega, suurus A4. Turjaosale tuleb oranzhi värviga Jazz´n´Live logo suuruses A5.

Eeltellimuseks tuleb täita vorm, mille leiate kodulehe lõpuosast. Pärast T-särgi lõpliku hinna selgumist saadetakse kõigile tellijatele e-kirjaga arve.