Tule kirjuta jazzist!

24. september 2005

Kui armastad jazzi ja sulle meeldib kirjutada, siis oled oodatud liituma Eesti jazziuudiseid ja kontserdiülevaateid koondava virtuaalse jazziajakirja www.jazzkaar.ee toimetusega.

Veebiajakiri www.jazzkaar.ee ühendab üle Eesti jazzifänne, kellele meeldib käia kontserdil, kuulata plaate ning jagada oma muljeid ka teistega. Meie seas on kooliõpilasi ja üliõpilasi, erinevate elukutsete esindajaid. Veebiajakirjas saavad kokku mõttekaaslased.

Praegu kuulub veebitoimetusse üle 20 kirjutaja ning 6 professionaalset fotograafi. Lisaks kontsertide vahendamisele saavad www.jazzkaar.ee reporterid osaleda põnevates jazziteemalistes projektides. Nii mõnigi on proovinud raadiotööd ja piilunud teletöö telgitagustesse.

Suvel külastavad tublimad kirjutajad Pori Jazzi ja festivali Rigas Ritmi, sügisel Tampere Jazz Happeningi, millest ka www.jazzkaar.ee veergudel lugeda saab. Reise toetavad Jazzkaar, Soome Turismiarendamise Keskus Eestis ning Rigas Ritmi korraldajad.

Kajastame aastaringselt Jazzkaare, Eesti Jazzliidu, Nõmme Jazzi, Juu Jääbi, Maailmaküla, BDG, Makroconcerti, Visiooni jt kontserte. Meie reporterite artikleid on avaldanud nii päevalehed kui ajakirjad.

Kirjutame kõigest, mis võiks jazzfänne huvitada:
– vahendame Eesti jazzis toimuvat ja olulisi välisuudiseid
– koondame publiku hinnanguid kontsertide kohta
– teeme lühiintervjuusid muusikutega
– kogume plaadi-, kontserdi- ja festivaliinfot

Veebiajakirja toimetuses saad
– unikaalse kogemuse näha jazzielu köögipoolt
– kohtuda põnevate inimeste ja mõttekaaslastega
– prii pääsu kontsertidele, millest kirjutad
– asjatundlikku nõu kirjutamisega seotud teemadel

Kui soovid kandideerida veebiajakirja www.jazzkaar.ee toimetusse, kirjuta lühiessee jazziga seotud teemal pikkusega 2000-3000 tähemärki (A 4 formaadis 1,5 – 2 lk teksti). Võib olla kontserdiarvustus, kontserdi olustiku kirjeldus, probleemi lahkav kirjutis, muusiku lühiportree, plaadiarvustus vms.

Lisa kirjale enda kontaktandmed ning lühike kirjeldus sellest, kes sa oled ja millega tegeled. Võtame sinuga kindlasti ühendust!

Saada kirjutis ja küsi lisa vaid e-kirja teel: toimetus@jazzkaar.ee

Üleskutse ei aegu!

NB! Kui tegeled jazzmuusikaga ja soovid, et sinu tegemistest kirjutataks www.jazzkaar.ee´s, saada e-kiri toimetus@jazzkaar.ee. Võtame sinuga ühendust.