Tulekul a cappella-gruppide Voice Force

10. november 2004

Neljandat korda toimuva minifestivali kontserdid tulevad 16–18. novembrini Tallinnas.

Neljandat korda toimuva a cappella popmuusikafestivali “Voice Force” ajaloos on esimest korda lisaks kodumaistele esinejate võimalik kaasa elada meie lähinaabrite soomlaste ja lätlaste muusikutele. Festivali ajakava ja ansamblite tutvustus lingilt: www.tam.ee/after6/vf04/

16. ja 17. novembril toimuvad kontserdid Sossi klubis mõlemil õhtul sama kavaga. Peaesinejaks on põhjanaabrite grupp “Government Girls & the Senator’s Sons”, keda on selle aasta Tartu laulukonkursi Estvokaal võitja. Lisaks astuvad festivalil üles Rahvusmeekoori lauljatest koosnev kvartett “Improloo” ja festivali korraldaja Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori juures tegutsev “After 6”.

18. novembril toimub Läti a cappella grupi “Cosmos” kontsert Salme kultuurikeskuses. “Cosmos”, kes on kogunud kuulsust Jurmala rahvusvahelise noorte poplauljate konkursi “New Wave” võiduga, kuulutatud Läti parimaks nooreks artistiks ning andnud välja Läti aasta pop-albumi, on hetkel kuum nimi lõunanaabrite muusikaelus. Salme kultuurikeskuses “soojendab publikut” enne lätlasi “After6”.

Kõikide kontsertide algused on kell 19.00, sissepääs alates 18.00.
Piletid igale kontserdile 100 kr, ISIC kaardiga 75 kr.
Piletid saadaval Piletilevi ja Piletipunkti müügikohtades ning tund enne algust kohapeal.