Vaata Jazzkaare fotogaleriid ja loe kontsertidest!

01. mai 2007

Jazzkaare fotode rubriigist leiad fotoreportaazhi kõigist Jazzkaare kontsertidest. Uudiste rubriigis saab lugeda ülevaateid ja publiku arvamusi. Vaata ja loe!

Jazzkaare sündmusi vahendasid tänavu nii jazzkaar.ee lugejaile kui ka teistele meediakanalitele noored muusikaajakirjanikud ja fotograafid, kes kuuluvad Eesti jazzi veebiajakirja jazzkaar.ee toimetusse.

Kontsertidest kirjutasid ning publiku arvamusi vahendasid Laura Paju, Ester Eggert, Katre Kasemägi, Eliis Vennik, Helen Oja, Ivo Heinloo, Rivo Randver, Mari Hiiemäe, Sandra Preiman, Roosi Keva, Helene Urva, Hanna Varkki, Engeli Vennik, Marge Lumisalu, Jane Põvvat.

Fotograafidest andsid oma panuse Rainer Ojaste, Annika Metsla, Mats Õun, Siim Kumpas, Rasmus Jurkatam, Rivo Sarapik, Jevgeni Kulikov, Allan Rümmel.

jazzkaar.ee fotogalerii leiad siit.

jazzkaar.ee sisutoimetaja oli Ivi Piibeleht, kes koondas kõik tekstid ja fotod veebi.

Juba kolmandat aastat valitakse koostöös Soome Turismiarendamise Keskusega kaks reporterit, keda ootab tubli ja sisuka töö eest sõit juulis toimuvale Pori Jazzile. Tänavu valis professionaalsetest muusikaajakirjanikest koosnev žürii parimateks Ivo Heinloo ja Mari Hiiemäe.